Dizi HaberleriFragman

Masum 26 Nisan 400. bölüm özeti ve tanıtımı: Mera ölecek mi?

Mera idam edilecek mi? Mera öldü mü? Modiler O'nu kurtarmayı başarabilecekler mi? Yoksa, Gora intikamını almayı başaracak mı?

Kanal 7 ekranlarında her gün yayınına devam eden Hint dizilerinden biri olan Masum dizisi, yarınki yeni bölümüyle de izleyicisini meraklandırmayı başardı. Masum yeni bölümünde neler oldu? Masum dizisi hafta içi her gün saat 15:20’de, hafta sonları da 16:00’da kanal 7 ‘de. Mera idam edilecek mi? yeni bölümde bakalım O’nu kurtaracak delil olan Daram bulunabilecek mi? 25 Nisan Pazar Kanal 7’de yayınlanan diğer dizilerin bölümleri ve yayınlanma saatlerini buradan takip edebilirsiniz.

Masum dizisi 6 nisan 35. bölüm özeti

Ahem ve Gopi’nin kızları Mera’nın idamı yaklaşmaktadır. Modiler nezaretten kurtulduktan sonra beraber toplanıp plan yaparlar.

Mera, Daram’a kılıç çekip O’nu öldürdüğü için idama mahkum edilmişti. Ama gerçeğin böyle olmadığı Modiler tarafından fark edilmişti. Modiler, Gora’nın konağına giderler ve korumaları bir bir etkisiz hale getirirler. Kokila, Gora’nın yanına kadar gelir ve O’nu iyece bir döver.

Tam her şey bitti, Daram’ın ölmediğini ispatlamak için önlerindeki engeller kalktı derken istenmeyen bir durumla karşılaşırlar. Gora’nın takviye ekibi gelmiştir. Modiler zor duruma düşmüşlerdir. Diğer taraftan, Daram’ın ölmediğini ispatlayamazlarsa Mera idam edilecektir. Yoksa Mera diziden ayrılıyor mu?..

Masum 26.04.2021 pazartesi 400. bölüm özeti ve tanıtımı

Masum dizisi 398. bölümde ipler kopmuştu hatırlarsanız. Neler olduğunu tekrar hatırlamak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu