Fragman

Masum 26 aralık 279. bölüm özeti ve fragmanı – Masterji’nin planları

Öğretmen Masterji Gopi’ye yaklaşmak için planlarını bir bir uygulamaya koyulmuştur. Kendi aldığı elbiseyi Ahem‘in aldığı elbiseyle değiştirmiş ve Gopi‘ye giydirmeyi başarmıştır.

Masum 26 aralık 279. bölüm özeti 

Masterji’nin odasınına giren Rashi, Ahem’in Gopi’ye aldığı hediye elbiseyi görünce şaşırır. Telaşla odadan çıkarken öğretmenin kalemliğini düşürünce içindeki Gopi’nin resmini görür. Şaşkınlığı hat safhaya çıkan Rashi, bunu Masterji’ye sorduğunda aldığı cevapla biraz olsun ikna olmuştur. Masterji Rashi’ye, Resmi Gopi’nin kendisinin verdiğini ve O’nun resmini yapmasını istediğini söylemiştir.

Masum-279.-bolum-ozeti-ve fragmanı

Konağa gelip elindeki gazeteyi gösteren Savita, Daval’ın satılığa çıkarıldığı haberini alaycı bir tavırla evdekilere söyler. Bunu duyan Modiler apar topar Urmi evine giderler. Neler olduğunu öğrendiklerinde şok olmuşlardır. Poja, Daval’a sahip olabilmek için O’nu satışa çıkartmıştır. Bu durumdan Daval‘ın eşi Kinjal’ın haberi yoktur. Kinjal bu durumdan dolayı ağlar ve bunu kabul etmez. Poja da yaptığı hatayı anlayıp bu hatasından vaz geçer.

Masterji, Gopi’ye aşk-ilan etmek için yazdığı mektubu Gopi’nin önüne atmak isterken Rashi’nin önüne düşünce işi kıvırmak için eski eşine yazdığı bu mektubun yanlışlıkla düştüğünü söyler. Gopi ve Rashi bu konunun üzerine fazla gitmezler ve öğretmen yine paçayı yırtar.

Masterji’nin kendilerini takip ettiğinden habersiz Urmila, Kinjal’dan zor kullanarak aldığı paraları yemek için Rashi ile güzellik salonuna giderler. Buhar odasının kapısını kilitleyen Masterji, Urmila’nın havasız kalmasına ve baygınlık geçirmesine neden olur. Kurtarıldığında hala baygındır ama kendini toparlar. Masterji’nin bu kötülüğü yapmasının nedeni Urmila ve Rashi’den intikam almaktır.

Gopi Masterji’nin odasına gittiğinde kalemlikteki resmini gördüğünde gidip O’dan hesap sorar.

Çocuklara hediyeler alan Ahem, Vidya’nın hediyesini saklayarak diğerlerine verir. Masterji bu durumu lehine çevirmek için Vidya’yı kışkırtır ve kendisine üvey evlat muamelesi yapıldığını söyler. O da gidip annesine durumu anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu