Dizi Haberleri

Masum 24 aralık 277. bölüm özeti ve fragmanı – Masterji, Rashi ve Urmi’nin planları

Yeni öğretmen Masterji, Mira‘nın sınavı için O’nu çalıştırmaya devam ederken diğer taraftan da Rashi çocukların ihtiyaçlarını ihmal eder. Rashi uykudan uyanmadığı için okula hazırlanması gereken çocuklara Gopi yardım eder. Kokila ise Rashi’yi ve evde olup bitenleri devamlı gözetlemektedir ve her şeyin farkındadır.

Masum 24 aralık 277. bölüm özeti ve fragmanı

Öğretmen Masterji, çocuklarla çok iyi anlaşmaktadır ve bu durum Gopi’nin hoşuna gitmektedir. Hatta, Masterji’nin Gopi’ye yaptığı Sihirbazlık gösterisinden çok hoşlanmıştır. Ama uzaktan bunu gören Ahem ise bayağı rahatsız olmuştur. Öğretmenin Gopi’ye yaklaşmasını hiç istemiyordur.

Marterji’nin Yoga yaptığını gören Gopi de Yogaya katılır. Ama Masterji’nin O’na karşı ilgi duyduğundan habersizdir. Öğretmenin yapacakları şimdiden bizi çok şaşırtacağa benziyor. Mira’nın sınav sorularını çalarak Mira’yı bu sorulara çalıştırır ve sınavı geçmesini sağlar. Şimdilik bu durumdan herkes memnundur ama bakalım daha nelerle karşılaşacağız.

Diğer yandan Rashi’nin yedirdiği çikolatalar yüzünden Çocukların dişleri ağrımaya başlar. Kimse anlamasın diye Tolu‘yu muayeneye götürür ama tedavi ettirmez çünkü diş doktoru fazla masraf çıkarmıştır. Tolu’nun yanağı da diş yüzünden şişince herkes panikler. Kokila doktora gidip durumu öğrenir. Kokila Rashi’nin yaptıklarından habersiz değildir. İlk şüphelendiği kişi Rashi’nin cüzdanına bakar ve muayene kağıtlarını görür.

Rashi ve Urmila Gopi tarafından evden kovulurlar. Bu duruma içerleyen Urmila, Gopi’den öç almak için kendi kendine söz verir.

Masum 277. yeni bölümde Masterji soruları çaldığına dair delilleri evde unutmuştur. Bir yandan da Rashi yemek hazırlamayıp çocuklara para vererek kantinden yemelerini istediği için başı bu konuda da belaya girecek. Çocuklar kantinden yedikleri yiyeceklerden zehirlenirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu