Fragman

Masum 23 aralık 276. bölüm özeti ve fragmanı – Yeni öğretmen aslında kim?

Kanal 7 23 aralık çarşamba saat 15:20 de yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. 276. yeni bölümünde neler olduğuna bakmadan önce 275. bölümünün bir özetini geçelim. Masum 275. bölümünde; Rashi evin anahtarının kendisinden alınması için oynadığı oyunlarda başarılı olmuş ve evin anahtarı Gopi‘ye verilmişti. Urmila kızını korumak isterken Kokila ile tartışmış ve evden kovulmuştu. Rashi artık sorumluluktan kurtulmanın verdiği rahatlıkla gidip kasadan para almıştı ama Kokila’ya yakalanmıştı.

Masum 23 aralık 276. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Rashi Paraları almış ve Kokila’ya yakalanmıştı. Rashi paraları arkadaşları ve annesi ile dışarıda çatır çatır yemek için gittiğinde, diğer taraftan eve gelen sütçü ve bohçacılar paralarını isteyecektir. Kokila Rashi’nin paraları borçları ödemek için almadığını anlar ve çok kızar. Ama akıllı Kokila, Rashi’den zaten şüphelenmiş ve paraları çantasından almıştı. Restorana dönelim bakalım Rashi parası olmadığını öğrenince hesabı nasıl ödemiş. Rashi paraların çantasında olmadığını anladığında annesi Urmila’dan bir çözüm bulmasını ister. Urmila da yemeğin içine saçından bir tane koparıp atar ve restoran sahibini çağırır. Yemekteki uzun saçın numaradan koyulduğunu anlaşılsa da Urmi’nin çenesinden kurtulamazlar ve para vermeden gitmelerine de izin verirler.

Masum 23 aralık 276. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Urmila bu sıkıntıyı atlatınca döner Rashi’ye. Anahtarların O’nda olmamasından dolayı ne sıkıntı çektiklerini Rashi’ye anlatınca Rashi’de yavaştan pişmanlık duymaya başlar.

Daval‘a gizli aşık olan Poja, O’na yakınlaşmak için aradığı fırsatı bulmuştur. Evde yalnız kaldığında Daval’ın odasındaki elbiselerini koklar ve mutfağa gidip Daval için romantik bir akşam yemeği hazırlamaya koyulur.

Gopi evin sorumluluğunun yükünden dolayı Mira ile ilgilenemediği için tuttuğu öğretmen çetin ceviz çıkar. Minikler boş durur mu, sevmedikleri öğretmenden kurtulmak için hemen bir plan yapıp O’ndan kurtulmanın bir yolunu aramaya koyulurlar.

Minikler Öğretmeni kovdurmak için yaptıkları planda başarılı olurlar ve öğretmen gönderilir. Hemen yeni bir öğretmen bulunur. Bakalım bu öğretmen nasıl çıkacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu