Fragman

Masum 22 aralık 275. bölüm özeti ve fragmanı – Urmila evden kovuldu

Çok şükür kötü kalpli Radha ve Tripti tutuklanmıştır. Ahem ve Gopi artık kızları Mira ile Modiler konağında mutludurlar.

Masum 22 aralık 275. bölüm özeti

Urmila çok mutlu olmuştur. Çünkü; Kokila yaptığı fedakarlıklardan dolayı Rashi’nin konağın anahtarını hak ettiğini düşünür. Bu habere Urmila sevinirken kızı Rashi sorumluluk almak istemediği için üzülmüştür ama gurur yaparak bundan vazgeçemez. Ama hatalar yaparak Kokila’nın vaz geçip anahtarı elinden alması ve Gopi‘ye vermesi için planlar yapsa da, annesi O’nun hatalarını örter ve suçları üzerine alır. Planlarından vazgeçmeyen Rashi, bu sefer evin duvarlarını çizer ve bu sefer Kokila’nın hışmına uğrar. Rashi’nin annesi Urmila, kızı için Kokila ile kavga edince evden kovulur.

Büyükanne rahatsızlanacağını anlayıp vasiyetini yazar. Vasiyetinde Rashi‘nin evin sorumluluğunu alması gerektiği yazıyordur. Rashi vasiyeti değiştirir ama bu Kokila‘nın dikkatinden kaçmaz. Kokila yazının Rashi’ye ait olduğunu anlar ve anahtarı O’ndan alır. Planlarını eline yüzüne bulaştırsa da bu sefer istediği olan Rashi, sorumluluğun Gopi’ye verilmesine sevinir. Diğer yandan, kasadan ara alan Rashi Kokila’ya yakalanır. Acaba parayı çaldı mı yoksa gerçekten bir ihtiyaç için mi aldı. Bunu bu günkü bölümde görmüş olacağız..

Urmiler konağında da aşk rüzgarları esiyordur. Daval‘a aşık olan Poja, Daval’ın oğlu için hediye getirir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu