Fragman

Masum 21 aralık 274. bölüm özeti ve fragmanı – Radha ve Tripti tutuklandı

Masum son bölümünde Tripti Radha’nın kendisine ihanet ettiğini düşünüp bu sefer ortağının işini bitirmek için fırsat kollarken diğer yandan da Kokila, Radha‘yı kandırıp tapınağa götürmek ister.

Masum 21 aralık 274. bölüm özeti ve fragmanı

Masum 21 aralık pazartesi yeni bölümünde neler olmuyor ki! Kokila Radha’yı araçla tapınağa götürürken, araçlarına yaklaşan Daval ve Urmila, Kokila’nın çantasını çalarlar. Bunun üzerine Kokila’da karakola gider. Bu duruma şahit olan Tripti ise, Radha’nın kendisini şikayet etmek için karakola gittiğini düşünür.

Karakoldan sonra eve gelirler ve evde olanları takip eden Radha Kokila‘nın hafızasının geri geldiğinden şüphelenmeye başlar.

Evde yaşananları Tripti’ye anlatmak için yola koyulan Radha telefondan ne kadar anlatsa da Tripti’nin O’na karşı sarsılan güvenini geri getiremez. Tripti kararlıdır ve Radha’nın işini bu kez bitirecektir. Bunun için Rahda’nın ağzından bir intihar mektubu yazar ve mektupta da intiharın sorumlusunun Modiler olduğunu yazıyordur.

Masum 21 aralık pazartesi yeni bölüm özeti

Radha’nın takip edildiğini gören Tripti, önce bu takibi engeller ve yeni buluşma noktası için Radha’ya konum atar. İkili karşılaşır karşılaşmaz Tripti Radha’ya okkalı bir tokat yapıştırır. Radha’nın olanları anlatmasına rağmen Triprti artık ona inanmayacaktır. Diğer taraftan, Tripti2nin sahte intihar mektubunu gören Modiler durumu çakarlar ve yetişmek için harekete geçerler ama nereye gittiklerini nereden öğrenecekler? Tam o sırada Radha’yı götürüp parasını alamayan taksici konağa geliverir. Böylece ikilinin yerini öğrenirler.

Radha ve Tripti’ye gelirsek bakalım neler oluyor? Tripti Radha’yı sandalyeye bağlayıp zehiri içirdikten sonra gelen Gopi‘ye tüm gerçekleri anlatır. Olay yerine gelen Rashi ve Kokila Radha’nın kusmasına ve zehri midesinden atmasına yardım ederler. Olay yerine gelen polisler de Radha ve Tripti’yi tutuklar… İyi seyirler….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu