Fragman

Masum 2 şubat 317. bölüm özeti ve fragmanı – Gopi hapisten çıkar ama!

Kanal 7 Masum dizisi tüm hızıyla devam ederken Rada’yı öldüren Gopi 10 yıl sonra hapisten çıkınca ailesine döndüğünde kendisini ne sürprizler beklediğini bilemez.

Masum 2 şubat 2021 317. bölüm özeti ve fragmanı

Hapisten çıkan Gopi Alış veriş yaptıktan sonra konağa gitmek ister ama pazarda bir hırsızlık vakasına tanık olur. Engellemeye çalışsa da başaramaz ve yoluna devam eder. O iki hırsız Tolu ve Molu’dan başkası değildir. İkili Gopiyi takip edip gözlerini bağladıktan sonra O’nu Modiler konağının önüne getirirler. Gözlerini açan Gopi Onları görür ve onlara sarılır ve özlem giderdikten sonra hırsızlık yaptıkları için Onlara kızmayı da ihmal etmez.

Gopi hapiste cezasını çektikten 10 yıl sonra döndüğü ailesinin yanında büyükanneyi tekerlekli sandalyede görür. Urmi evine gidip annesi Kokila’yı görür ve gözleri dolar. Anne kız sarılırlar ve hasret giderirler. Tam da o sırada Urmila Koki’ye seslenir ve işleri aksattığı için O’nu tartaklar. Bu duruma çok üzülen Gopi Annesini sıkıştırır ve neler olduğunu sorar. O esnada içeri Rashi girer ve Gopi Rashi’ye sarılır. Rashi O’nu annesi olarak bilmektedir. Rashi bunu duyduğunda çok şaşırır. Çünkü, Cigar’ın öz babası olduğu Rashi’den saklanmıştır.

Kokila kızı Gopi’ye tüm olanları anlatmaya başlar. Urmi evinde ne aradığını ve Ahem’in nerede olduğunu bir bir anlatır. Gopi eve dönüş için kurduğu hayallerin yerine üzüntüye boğulmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=WYVZuMNz6Fs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu