TV Programları

Masum 19 şubat 334. bölüm özeti ve tanıtımı- Gopi Hayati tehlikeyi atlattı!

Kanal 7 ekranlarında Masum dizisi tüm hızıyla devam ederken 334. bölümde yaşananlar izleyicinin gönlüne su serpecek cinsten.

Masum 19 şubat 334. bölüm özeti ve tanıtımı

Gopi hastanede yaşam savaşı verirken Ahem de daha önce hiç yapmadığı, günah çıkarmak için ritüelleri yerine getirir ve Gopi için dua eder. Diğer yandan Ahem’in annesi Kokila da hem O’nu izlerken hem e Gopi için dualar etmektedir.

Ahem’in bilinci kapalıyken Gopi’nin yanına gelip O’nu hala sevdiğini söyleyerek Gopi’nin daha önceleri O’na verdiği hediyeyi tekrar Gopi’ye takar. Ama Gopi’nin kalbi birden durur ve Ahem doktorları çağırır. Hemşire gelir ve Gopi’ye kalp masajı yapar ama kalbi çalıştıramaz. Elektro şok cihazına da cevap vermeyen kalbi bir türlü tekrar çalıştırılamamıştır.

Doktorlar dahil herkes Gopi’nin artık öldüğünü düşünürler. Ama birden Gopi’nin kalbi tekrar çalışmaya başlar. Gopi böylece hayati tehlikeyi atlatmıştır.

Gopi’nin bilinci açıldığında tartıştığı kızı Mera’yı çağırır ve O’nun ile konuşmak ister. Mera Annesini hala affetmemekte ısrar eder ama ikili oynayıp odaya gelen aile üyelerinin yanında bunu belli etmez ve Gopi’ye iyi davranır ve özür diler. Halbuki Gopi kendisini Mera’nın ittiğini değil ayağı kayıp kendisinin düştüğünü söylemesine karşın Mera hala böyle düşünmektedir.

Diğer yandan Ahem Gopi’nin etrafında pervane olmuştur. Gopi’ye yemek dahi yediren Ahem’in tüm bu yaptıklarını gören Mansi ise artık Ahem’in kalbinde yeri olmadığını anlar ve en doğru olanın gitmek olduğunu düşünür ve herkesle vedalaşmaya başlar…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu