TV Programları

Masum 18 aralık 271. bölüm özeti ve fragmanı – Tripti ve Radha, Kokila’yı tenhaya çekti!

Dizisiyenibolum.com, Masum dizisi bu akşam Kanal 7 de saat 15:20 de. Kendisini aramaya gelen Gopi‘yi pek sıcak karşılamayan Kokila, O’na sarılan ve ağlayan Gopi’yi tanımaz bile. Kokila, Gopi’nin ısrarına dayanamayarak baygınlık geçirir. Kokila’nın ayağına batan nesneyi çıkaran Gopi hala umursanmaz. Gopi sonunda Ahem’i telefonla aramayı başarır ama o sırada Ahem yankesici ile boğuşmaktadır ve iletişim kuramazlar. Bunun üzerine Gopi evi arar ve telefona Jigar çıkar. O’na olanları anlatır. Ahem ise gelen çağrıları görüp kendisini arayan numarayı geri arasa da Gopi’ye ulaşamaz. Yine de Gopi’nin nerede olduğunu öğrenmiştir.

Masum 18 aralık cuma 271. yeni son bölüm özeti ve fragmanı

Masum 18 aralık cuma 271. yeni son bölüm özeti 

Ahem, Gopi ve Kokila’nın bulunduğu şehre gitmek ister ama Radha Ondan önce gidip Kokila’yı öldürmek için hızlı davranmaktadır. Ahem’in gidememesi için kimliğini değiştiren Radha amacına ulaşmış ve Ahem ve Jigar’ın uçağı kaçırmalarını sağlamıştır. Ama Ahem’de para bol! Hemen özel bir uçak kiralar.

Uçaktan inen Radha Karşısında Ahem, Jigar ve Mira‘yı görünce donup kalır ama pes etmez ve Onlardan önce davranmak için hemen Kokila’yı aramaya koyulur. Gopi’nin baygınlık geçirince kaybettiği Kokila’yı Radha ve Tripti yakalar ve ıssız bir yere götürmeye çalışırlar. Ellerinde, çaldıkları ve zehirli bir ot vardır. Onu Kokila’ya içirmek için hızlıca hareket ederken Mira’nın Onları takip ettiğinden habersizlerdir. Bakalım kötü ikili Kokila’yı öldürmeyi başarabilecek mi? Yoksa Mira buna engel mi olacak?…

Masum 16 aralık perşembe 270. bölüm özeti ve fragmanı konusunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu