Dizi HaberleriFragman

Masum 17 şubat 332. bölüm özeti ve tanıtımı- Gopi çatıdan düştü, ölecek mi?

Masum dizisi tüm hızıyla devam etmektedir. Gopi’nin, kızları ve Ahem için verdiği mücadele çok büyük.

Kokila Ahem’e Tüm gerçekleri anlattı ama Ahem ise şimdilik bu durumu sessiz kalmayı seçer. Kinjal ise boş durmaz ve Ahem’i etkilemek için Mansi‘ye öğüt vermeye devam eder ve bunun için kızları etkilemekten vazgeçmemesini öğütler.

Cinayet konusunda Vidya Gopi’yi suçlamaktayken, Kokila’nın anlattıklarının üzerine babası Ahem’e gider ve bunların doğru olup olmadığını sorar ama O da cevap alamaz.

Bu konuda fikir ayrılığından dolayı gruplaşma başlamıştır. Gopi’ye inanan; Kokila, Jigar, Modiler, Talu ve Malu olurken Gopi’yi katil olarak görenler de; Pari, Hetal, Mansi Vidya, Kinjal, Ahem’in kızlarıdır. Şu an için Ahem hangi tarafta olduğunu belli etmez.

Gopi ev işi yaparken elektrik kaçağını fark eden kızı Vidya’nın O’nu uyarmak için anneeee diye bağırmasıyla, uzun yıllardan sonra kızından bu sözü duyduğu için çok mutlu olur. Ve duygulanan anne – kız sonunda barışırlar ve ağlayarak birbirlerine sarılırlar.

Gopi Ahem’i geri kazanmak için Vidya sayesinde eli daha da güçlenmiştir. Vidya bu konuda babası Ahem’e kızar ve artık Gopi’yi kabul etmesini söyler. Kızgın olan Ahem, bir nebze de olsa yumuşamaya başlamıştır.

Gopi bir gece kulübüne kadar takip ettiği Mera’yı sarıldığı adamdan çekip alır ve konuşmak için çatıya çıkarlar. Tartışma esnasında Mera Gopi’yi iter ve dengesini kaybetmesine neden olur. Gopi, terastan aşağıdaki bir arabanın üstüne düşer. Kızı Mera’yı aramak için gelen Ahem’in gözleri önünde olan bu olay karşısında şok olur ve hemen Gopi’yi hastaneye götürür. Gopi bu durumu da atlatabilecek mi yoksa ölecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu