Fragman

Masum 16 aralık 269. yeni bölüm özeti ve fragmanı – Kokila artık, Ahem’in Onu öldürmeye çalıştığından emin

Masum dizisi her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Masum 268. bölümünde; Radha ilaçları değiştirmek isterken Rashi’ye yakalanmıştı. Ahem ve Gopi de polisler tarafından sorguya alınmışlardı. Kokila da ilaçlar yüzünden baygınlık geçirmişti. Ahem ve Gopi arasındaki yakınlaşma bu bölümde izleyiciyi mutlu etmişti.

Masum 16 aralık çarşamba 269. son yeni bölüm özeti ve fragmanı

Radha, Rashi’nin sıkıştırmasıyla herkesin içerisinde ilaçları değiştirmeye çalıştığını itiraf etmek zorunda kalacaktır. İşte Masum 16 aralık 269. bölümünde yaşanacaklar. Ama bu durumu lehine çevirmek için Kokila‘yı ön plana çıkartır ve bunda başarılı da olur. Hiç kimse Radha’nın böyle bir şeyi yapacağına ihtimal vermediğinden olayın üstü kapanır. Ama bu durum, Rashi ve Jigar‘ın bundan sonra Radha’yı takip etmelerine engel olmayacaktır.

Masum 16 aralık 269. bölüm özeti ve fragmanı

Diğer taraftan Ahem‘in Modi konağına gidip işlerle ilgili belgeleri almak gibi bir sınavı olacaktır. Ona yardım için, Modi konağına girebilmekte becerikli olan Urmila, Ahem’e yardım eder ve onu konağa sokar. Ama aksilik bu ya, Ahem odada kilitli kalıp Kokila’ya yakalanacaktır. Kokila,  Ahem’in kendisini daha önce zannettiği gibi öldürmek için geldiğini düşünmeden edemez. Sanki her şey Kokila’nın üzerine oynanır gibi, Ahem’in kullandığı motor gidip Kokila’ya çarpmasın mı! Kokila da haklı olarak ve Radha’nın sinsice aklına girmesiyle beraber Modiler‘in kendisiniz öldürmek istediğinden artık emin olmuştur.

Masum 16 aralık çarşamba 269. bölüm fragmanını

Masum 15 aralık 268. bölüm özetini de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu