TV Programları

Masum 15 aralık 268. bölüm özeti fragmanı – Ahem Gopi’yi öptü

Urmi’nin evine gelen polisler,  Ahem ve Gopi neden olduğunu anlaya masalarda onları tutuklamak istemişti. Bu tutuklamadan haberi olan Parag işe el atarak durumu çözmeye çalışır. Polislere, Kokila’nın hafıza kaybı yaşadığını söyler ve Ahem ve Gopi serbest bırakılır.

Masum 15 aralık 268. bölüm özeti ve fragmanı

Pappu Gopi’nin kucağında uyuya kalmıştır ve Ahem O’nu almak isterken Gopi’yi öper. Gopi ve Ahem’in nerede olduklarını, Rashi ve Hetal arasındaki konuşmayı dinleyerek öğrenen Radha, ikiliyi bulmak için Kokila’yı gönderir.

Kokila ilaçların etkisiyle bayılmıştır. Doktor Kolila’ya yeni ilaçlar yazar ve tahmin edeceğiniz üzere Radha ilaçları değiştirmeye çalışacaktır. Ama bu sefer yakalanması an meselesiyken hemen ilaçları camdan aşağı atar.  Atılan ilaçları gören Gopi, Rashi’ye ilaçların düştüğünü söyler. Rashi ilaçları yerden alırken bu ilaçların farklı olduğunu anlar. Herkes ilaçları değiştirenin kim olduğunu ararken Radha hala ilaçları yine değiştirme çabasındır. Ama bu sefer taşa çarpmıştır. Rashi’ye yakalanmıştır. Rashi kolundan tutarak O’nu salona götürür ve herkesin içinde suçluyu yakaladığını anlatır.

Masum 15 aralık 268. bölüm fragmanı

Masum 14 aralık 267. bölümü tanıtımını buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu