Dizi Haberleri

Masum 14 Haziran 449. Bölüm Özeti ve Fragmanı: Ahem’in katili kim?

Kanal 7 Hint dizisi Masum, tüm hızıyla devam ediyor. 14 Haziran yeni bölümde Ahem'in katili bulunabilecek mi? Yoksa tüm suç Jaggi'nin üstüne kalacak.

Dizisiyenibolum.comGopi her yere ve her soruna yetişip çözmeye çalışırken şimdi de Jaggi‘ye öğrencisinin attığı taciz iftirasını temizlemekle uğraşıyor. Planı; öğrenciyi kandırmak ve iftira attığını ona itiraf ettirmek. Ama bu o kadar da kolay olmayacaktır! Polisler çoktan gelmiştir ve etraftan yükselen sesler; Jaggi’nin hemen tutuklanması yönündedir.

Masum 14 Haziran 449. bölüm özeti devam ediyor. Ahem’in katili kim?

Gopi yine başarmıştır ve Urvaşi‘nin oğlu Jaggi tam tutuklanacakken öğrenciyi getirmiş ve iftira attığını ona itiraf ettirmiştir. Tamam da, bunu o kız çocuğuna kim yaptırdı acaba? Gopi, Pari ve Monica‘dan şüphelenmesinde sizce haklımı? Bu olay da tatlıya bağlandığına göre, hiç bitmeyen ihanetlerden, planlardan bir diğerine geçelim. Jaggi ve annesi Urvaşi, Gopi’ye teşekkür ederler ve hatta Jaggi özellikle kendi eliyle hazırladığı çayı Gopi’ye götürür ve tam olarak karı koca olduklarını hissettiğini söyler.

Kanal7, Masum 14 Haziran 449. bölüm özeti ve fragmanı. Ahem’in katili Jaggi mi?

Masumca bir söz olsa da Gopi, baştan beri onunla evlenmesinin mecburiyetten olmasından ve onu aslında sevmemesinden dolayı bu sözü ondan duyduğuna sinirlenir ve getirdiği çayı döker. Jaggi aslında yanlış anlaşıldığını düşünmüş olacak ki; Ahem‘in yerini almak gibi bir düşüncesi olmadığını Gopi’ye söyler. Bir diğer yandan Gopi; Jaggi ve Urvaşi’nin bir sır sakladığını farkındadır ve içten içe de merak etmektedir. Jaggi annesiyle konuşup sırrı açıklamak istese de Urvaşi buna engel olur.

Nereden biliyor diyebilirsiniz ama Kokila ortaya çıkarak Ahem’in ölmesinde Jaggi’nin parmağının olduğunu ulu orta söyler. Şimdi işler karışacak! Kokila’nın hedefinde sadece Jaggi değil Gopi’de vardır. Onun da bu cinayette parmağının olduğunu söyler. Urmila her şeyi planlamış olacak ki yanında getirdiği polislere Jaggi’yi tutuklatır. Ama Jaggi bu olayda bir suçu olmadığını vurgulayınca Urmila işin aslını araştırmaya karar verir. Gopi ise annesi Kokila’nın sözünü dinlemeyip Jaggi ile evlendiği için annesinden af diler ama Koki onu affetmemekte ısrarcıdır. Ahem’in katili sizce Jaggi mi? Yoksa ona bir oyun mu oynanıyor?

Kaynak: Kanal 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu