Fragman

Masum 14 Aralık 267. Bölüm Özeti Fragmanı – Gopi ve Ahem Sonunda Barıştı!

Masum dizisinin heyecanı 267. bölüm ile beraber devam edecek. Bu bölümde izleyicileri mutlu edecek bazı gelişmeler yaşanacak. Uzunca zamandır araları limoni olan Ahem ve Gopi, sonunda barışacaklar mı?

Ahem ile Gopi’nin araları, kızları Mira bulunmasına rağmen halen daha düzelmemiştir. Evde bulunan minikler ise bu durum için yeni bir plan yaparlar. Gopi ve Ahem’in odasını güller ve çiçeklerle donatırlar. Ekibin başı Mira ile Vidya’dır. Aynaya da “seni seviyorum” sözcüğünü yazarlar.

masum gopi

Evdeki çocuklar süslemeleri yaparlarken Kokila ise dolabında Mira’ya ait bir oyuncak bulacaktır. Bu oyuncağı eline aldığında yine geçmişi ile ilgili bazı şeyleri hatırlar gibi olur. O sırada Gopi Kokila’ya yardım etmek ister ancak Kokila daha önceden ona kızgın olduğundan kabul etmez. Fırsat bu fırsat deyip Radha gider Kokila’nın yanına ve ona destek olur. Bir şekilde onun ev halkına karşı kinini kullanmak istemiştir.

Masum 267. Bölüm Ahem İle Gopi Barışıyor!

Diğer yandan 14 Aralık Masum özeti içerisinde minikler odayı süslemiştir ve Ahem’e gidip onu odaya gönderirler. Ahem odanın halini görünce bunları Gopi’nin yaptığını düşünerek mutlu olur. Birazdan Gopi’yi de odaya gönderirler. Gopi de şaşırmıştır. Hemen o anda bu planları miniklerin yaptığı anlaşılır. Gopi barışmaya çok hevesli olmaz. Ahem ise Gopi’nin elini tutarak kendisine vurmasını ister. Onun önünde diz çöküp af diler. Hem Ahem hem Gopi gözyaşlarına boğulur ve Gopi, Ahem’i affederek birbirlerine sıkıca sarılırlar.

Kokila da Ahem ile Gopi’nin sarıldığını görünce mutlu olur ve bir daha küsmemeleri için söz alır. Evdeki herkese Ahem’le Gopi’nin barıştığını söyler.

Masum dizisinin bugün yayınlanacak olan 267. bölümün fragmanı ile sizlerleyiz.

Masum dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bugün yayınlanacak olan Masum 266. bölüm özeti ise yine çalkantılı ve Kokila’nın ev halkına çektirecekleriyle yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu