Dizi Haberleri

Masum 13 şubat 328. bölüm özeti ve tanıtımı- Gopi ve Ahem beraber uyudu!

Pari ve Gopi plan yaparlar ve planları tamamen Ahem‘in eve geri dönmesi ve iki eski sevgilinin barışmasıdır. Bu yüzden Gopi, Pari ile beraber kurnazca bir plan hazırlarlar ve uygulamaya koyarlar. Kanal 7 Masum dizisi 328. bölümünde Gopi ve Ahem‘in yakınlaşmasını ve aralarındaki soğuk rüzgarların dağılmaya başladığını göreceğiz.

Masum 13 şubat 328. bölüm özeti ve tanıtımı

Gopi, Pari ile birlikte yaptıkları plan dahilinde Urmi evine giderek Pari’nin kendisini evden kovduğunu ve gidecek bir yeri olmadığını ağlayarak Kokila‘ya anlatır. Ahem’in istememesinden dolayı Urmi evinde de kalmasının mümkün olmadığını da söyler. Ahem ise Gopi’nin bu konuşmasını dinlerken içten içe buna üzülür ve Pari’nin O’nu evden kovamayacağını, Gopi’nin o evin büyük gelini olmasından dolayı bunun yapılamayacağını düşünür.

Masum 328. bölüm özeti ve fragmanı

Gopi ise konuşmasını bitirdikten sonra eve geri dönmek için kapıya yöneldiğinde Ahem’in engellemesiyle karşılaşır. Gerçekten de Ahem Gopi’ye hala aşık ve içten içe O’nu istemektedir. Ama tüm bunlar olurken Mansi, yaşananları görünce beyninden vurulmuşa döner. Ahem ile akşam yemeği için plan yaptıklarını ve Ahem’in bunu Gopi yüzünden unuttuğunu hatırlar ve bu yüzden siniri bir kat daha artar.

Çok üzülen Mansi giderken Ahem O’nu durdurur ve yanlış anladığını söyleyip açıklama yapmak ister ama nafile. Modi konağına gelen Ahem, Mansi’yi geri getirmek için uğraşır ama Mansi, O’ndan ayrılmak istediğini söyler. Her bir sırrı gören illaki birileri olacak ya. İşte yine o durum yine gerçekleşecek ve Pari ile Gopi’nin fısır fısır konuştuğunu gören Kinjal duruma uyanır. Soluğu Mansi’nin yanında alır ve Ahem için savaşması gerektiğini söyler.

Diğer taraftan bakın neler oluyor neler. Ahem gece uykulu uykulu odasına gideyim derken yanlışlıkla Gopi’nin odasına gitmesin mi! Gidip Gopi’nin yanına yatar ve ona sarılır. Gopi de elini Ahem’in yüzüne koyar. Sabah olduğunda bu durumu gören Kokila ve Urmi bakalım nasıl bir tepki verecekler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu