Fragman

Masum 12 Haziran 447. Bölüm Özet Fragmanı! Gopi’nin Ölüm Orucu

Kanal 7 Masum Hint dizisi; Gopi'yi evden kovmak isteyen ve onu affetmeyen Kokila'nın inadı bir türlü kırılmıyor. Gopi, annesinin onu affetmesi için ölüm orucuna başlar.

Dizisiyenibolum.com – Kanal 7‘de severek izlenen gündüz kuşağı Hint dizisi Masum‘un yarın yayınlanacak yeni bölümün özeti ve fragmanıyla karşınızdayız. Gopi bakalım bu bölümde istemeden evlendiği Jaggi ile nasıl geçinecek. Kokila kızı Gopi’yi affedecek mi?

Masum 12 Haziran Cumartesi özeti

Kokila kızı Gopi’yi evden kovmuştu. Gopi ise annesinin onu affetmesi için ölüm orucu tutmaya karar verir. Koki, kızı Gopi’nin Jaggi ile evlenmesine başından beri karşı çıkmıştı ama Gopi onu dinlememişti. Gopi odasında hazırlanıp Jaggi’nin evine gitmek için hazırlandığı sırada eve bir doktor gelir ve Koki’nin acilen ameliyat olması gerektiğini söyler. İş ciddiye binince, Kokila geçirdiği kalp krizinin ve doktorun gerçek olmadığını itiraf eder.

Masum 12 Haziran Cumartesi 446. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Koki; Jaggi‘ye sofrada yemek vermeyip, yan gelip yattığını ve iş yapmadığından dem vurur. Jaggi bu konuda içten içe ona hak verir ve hemen giderek bir spor salonu açar. Gopi’de ona yardım eder. Ama Kokila’nın inadı inat… Gopi, annesinin inadını kırabilmek için bu sefer de ölüm orucu tutmaya başlar….

Diğer taraftan tekerlekli sandalye ile Modi konağına gelen Gaura, tehlikeli bir plan hazırlığındadır. Bu sefer yalnız da değildir, yanında Chanda vardır. Shravan ile Daram‘ın işyerini yaktırırlar… bugünkü bölüm özeti için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Masum 12 Haziran Cumartesi 447. bölüm tanıtım fragmanı

Kaynak: Kanal 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu