Dizi Haberleri

Masum 12 aralık cumartesi 265. bölüm özeti fragmanı – Gerçek Mira’nın kim olduğu ortaya çıktı!

Masum dizisi yeni  son bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisi hafta sonu saat kaçta? Masum, hafta sonu saat 16:00’da izleyicisiyle buluşacak olan fenomen sürükleyici dizinin 265. bölümünde inanılmaz şeyler olacaktır. Masum dizisi hafta içi saat kaçta? Hafta içi her gün saat 15:20 de yayınlanmaktadır.

Mira‘yı boğma girişimleri kapının aniden açılmasıyla sekteye uğrar. Kapıyı açan Kokila, Mira’nın acı çektiğini görür görmez doktora haber verir ve doktorun iğnesiyle kendine gelen Mira çok kan kaybetmiş olmasına rağmen hala hayattadır.

Masum 12 aralık cumartesi 265. bölümü özeti ve fragmanı

Masum 12 aralık cumartesi salı yeni 265. bölüm özeti fragmanı izle

Doktor, Ahem ile Mira’nın kan gruplarındaki benzerliğe dikkat çeker. Doktorun Ahem ile konuşmasını duyan Gopi‘nin aklına Gauri‘nin ayağındaki yara izi gelir ve Ahem ile Mira’nın benzerlikleri hakkında kafası karışmıştır. Gopi’yi düşünceli gören Rashi, O’na nedenini sorar. Radha‘nın kendilerini dinlediğinden habersiz Gopi tüm aklındakileri Rashi’ye anlatır. Tripti ve Radha, Gauri’ye yapılacak DNA testinin tüm foyalarını açığa çıkaracağı korkusuyla engel olmak isterler ve yeni bir plan yapacaklardır.

Test sonucunu engelleme girişimleri başarısızlığa uğrayınca, Mira’nın aslında Mira olmadığı, asıl Miran’nın Gauri olduğu gerçeği ortaya çıkar. Bu bilgiyi öğrenen Gopi uzun yıllar kayıp olan kızını bulmanın göz yaşlarını döker….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu