Magazin

Masterchef’te Büyük Kavga! Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya Karşı Karşıya: Acun Ilıcalı Duruma El Atacak mı?

Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışmasında rekabet ve yarışın dozu hiç düşmeden devam ediyor! Her fırsatta eğlenceli anlar yaşayan şeflerimiz, bugün kavgaya tutuştu. Kırık Türkçesiyle kalbimize giren Danilo Zanna’nın Instagram paylaşımı herkesi şaşırttı. Masterchef yarışmasında neler oluyor? Şeflere nazar mı değdi? Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya karşı karşıya!

Masterchef’te Heyecan Dorukta!

Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında genellikle diziler yerine yarışma programları izliyoruz. Aslında çoğul konuşmaya da pek gerek yok. Acun Ilıcalı yılda 2 ya da en fazla 3 program yaparak yılı tamamlamayı çok iyi biliyor. TV8’in demirbaşı Survivor yarışması uzun yıllardır karşımıza çıkmaya devam ediyor. O Ses Türkiye ise en az Survivor kadar seviliyor ve takip ediliyor. Hal böyle olunca Survivor ve O Ses Türkiye arasında gidip gelen Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıllarda bir değişiklik yapmaya karar verdi ve bundan 3 sezon önce Masterchef isimli yemek yarışmasına başladı.

Beklenenden daha büyük bir başarı getiren Masterchef’in ilk sezon jürileri; Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivriğlu ve Hazer Amani’ydi. İlk sezonun ardından Masterchef’ten ayrılan Hazer Amani’nin yerine ise kırık Türkçesiyle kalbimize giren Danilo Zanna geldi. Her sezon eğlencenin dozunun daha da arttığı Masterchef hem yaz mevsimini hem de sohbahar mevsimini parselleyecek gibi duruyor! 20 bölümdür elemelerin devam ettiği Masterchef’te henüz asıl yarışmaya geçmiş değiliz.

Kavga Görüntüleri İlk Kez Paylaşıldı!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi

Yaz dizilerini de ezip geçmeyi başaran Masterchef, reytinglerde yüz güldürmeyi başarıyor. Genellikle yayınlandığı günlerde reyting sıralamasında zirveye yerleşen Masterchef’in jüri üyelerine nazar değdi! İlk olarak Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu “Ananaslı Pizza” gerginliği yaşadı hatta olay sosyal medyaya sıçradı. Şimdi ise Danilo Zanna ile Mehmet Yalçınkaya “karşı karşıya” geldi. İtalyan şefimiz Danilo, yarışmanın gergin jürisi Mehmet Yalçınkaya ile “kavga ettiği” o anları Instagram’da paylaştı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu