GündemMagazin

Masterchef’in Yıldızının Çapkınlıkları Ortalığı Karıştırdı! Danilo Zanna’nın Eşi Öğrenince Sinirlerine Hakim Olamadı

Masterchef’in yakışıklı ve sempatik şefi Danilo Zanna sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Ünlü ismin geçmişte yaptığı çapkınlıklar meydana çıkınca ortalık karıştı. Eşi adeta sinir krizi geçirdi.

Danilo Zanna son zamanların en popüler isimlerinden biri. Aslen İtalyan olan ünlü şef bir seyahatte eşi Tuğçe Demirbilek ile tanışıp aşık olunca Türkiye’de bir yaşam kurmaya karar verdi. Kendisine bir restoran açan ve Zahide Yetiş’in programında şeflik yapmaya başlayan Zanna, sevimli aksanı ve sempatik hareketleri ile kısa sürede tüm Türkiye’nin kalbinde taht kurmayı başardı.

masterchef-danilo zanna-tuğçe demirbilek

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi Masterchef ile fırtınalar estiren Danilo Zanna’nın geçmişteki görüntüleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Eşi Tuğçe Demirbilek’in dedikleri ise Instagram’da olay oldu.

Her Güzel Konuğun Yanında Danilo Zanna

Bildiğiniz gibi Danilo Zanna ilk olarak Elin Oğlu programı ile büyük bir çıkış yapmıştı. Birçok ülkeden gelen yabancı damatların olduğu eğlence programı ile tanınan Zanna’nın eşinin geldiği bölüm sosyal medyada yeniden gündeme geldi.

Danilo Zanna’nın her gelen güzel konuğun yanında oturduğunu dile getiren Tuğçe Demirbilek’in kıskanç tavırları dikkat çekti. Arkadaşlarının “Danilo onların yanında oturmak istiyor.” demesiyle de hareketlenen program eğlence ve espri dolu karelere yol açtı. Danilo Zanna ve güzel eşi Tuğçe Demirbilek’in sevimli halleri ise Instagram’da çok konuşuldu.

Sınırları Aşan Bir Aşk Hikayesi

Danilo Zanna’nın eşi ile esprili bir atışması olsa da ona olan aşkını görmemek mümkün değil. Türkiye’ye geldiği sırada Tuğçe Demirbilek ile tanışarak sırılsıklam aşık olan Zanna, tüm düzenini bırakıp aşkı için Türkiye’de hayat kurmayı göze almış. Zena Tibet adında da bir oğulları olan ünlü çiftimize maşallah diyor mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu