Magazin

Masterchef’in Sevilen Jürisi Somer Sivrioğlu Acun Ilıcalı’nın İzinden Gidiyor: Genç Sevgilisini İlk Kez Paylaştı!

Masterchef jürilerinden Somer Sivrioğlu, patronu Acun Ilıcalı’nın izinden gitmeye devam ediyor! Geçtiğimiz yıllarda eşinden ayrılan Somer Sivrioğlu, Acun Medya’da çalışan genç bir kadınla birliktelik yaşadığını duymuştuk. Genç sevgilisinin doğum gününü Instagram’dan kutlamayı ihmal etmeyen Somer Sivrioğlu, patronu Acun Ilıcalı gibi genç sevgilisiyle gününü gün ediyor.

masterchef-danilo zanna

Patronunun İzinden Gidiyor!

Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışma programı Masterchef’te heyecan son hız devam ediyor. 40 küsür bölüm boyunca ana kadroya girecek 16 yarışmacıyı seçen jürilerimiz sonunda seçmeleri tamamladı ve yarışma tam anlamıyla başladı. Hatta ilk eleme gerçekleşti bile. Dün akşam Masterchef’te veda gecesi vardı ve yarışmadan ilk elenen kişi Görkem oldu.

masterchef-danilo zanna

Reytinglerde zirveye oturan Masterchef, koltuğunu kimseye verecek gibi durmuyor. Özellikle de Fox TV’de Masterchef’in rakibi olarak konumlandırılmaya çalışılan Şef Akademi yarışması reytinglerde ilk yüzün arasında kendine yer bulamıyor. Tabii bunda Masterchef’in sadece yemek yarışması olmaması da oldukça etkisi.

Somer Sivrioğlu Genç Sevgilisini İlk Kez Paylaştı!

Biraz kaos, biraz yemek, biraz da arkadaşlık ekleyince mükemmel yarışma programı ortaya çıkmış oluyor ancak Masterchef’in başarısında elbette jürilerimizin etkisi de oldukça büyük. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliğini üstlendiği yarışma programında özellikle Somer Sivrioğlu’nun muzip tavırları dikkatleri çekiyor.

Avustralya’da birden fazla restoran sahibi olan Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz yıllarda ihanet iddiasıyla eşinden ayrılmıştı. Acun Medya’da çalışan bir editörle yasak aşk yaşayan Somer Sivrioğlu, bugün ilk defa aşkını tüm Instagram takipçileriyle paylaştı. Hâlâ aynı kişiyle mi ilişkilerine devam ediyorlar bilinemez ama Somer Sivrioğlu’nun patronu Acun Ilıcalı’nın izinden gittiği de bir gerçek! Sevgilisinin doğum gününü Instagram hesabında paylaşan Somer Sivrioğlu, storysinde “Aşk körlüktür” yazarak neyi ima etti bilemiyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu