Magazin

Masterchef’in Sempatik Şefi Danilo Zanna’yı En Yakını Bile Sırtından Vurdu! Hiç Beklemiyordu…

Matercehf Türkiye 2021 sezona bomba gibi başladı. Sevilen şefleri ve birbirinden yetenekli yarışmacıları ile her bölümünde ağzımızı sulandıran yarışma, elemeleriyle bile izlenme rekorları kırdı. Yarışmanın sempatik jürisi Danilo Zanna yarışma başlamadan önce son kez ailesiyle birlikte tatile çıktı. Ünlü şefin başına gelenler herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

Yeni Sezonda Şeflerin Olmayacağı İddia Edilmişti

Masterchef’in geçen sezonuna ifşalar damga vurmuştu. Ekipten birinin eleme bölümünden önce elenecek isimleri açıklaması yarışmacılar kadar yapım ekibinin ve jürilerin de sinirini bozmuştu. Bu durum finalin ardından türlü dedikodulara sebep oldu. Masterchef’in babacan jürisi Mehmet Yalçınkaya’nın bu ifşalar sebebiyle yeni sezonda programda yer almak istemediği iddia edildi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi


Ardından sempatik jüri Danilo Zanna bir çikolata reklamı ile ekranlarda boy göstermeye başladı. Şefin bu hamlesi, onun da yeni sezonda Masterchef jürisinde yer almayacağı iddialarını doğurdu. İddialar hakkında hiç konuşmayan Danilo Zanna’nın Masterchef kararı neyse ki korkulduğu gibi olmadı.

Yarışmanın esprili şefi Somer Sivrioğlu ile ilgili korkular ise bambaşkaydı. Pandemi sebebiyle uçuşların iptal edilmesi ve ülkelere giriş çıkışların yasaklanması, Somer şefin Türkiye’ye gelememesi ihtimalini doğurdu. Ancak onun durumu da düşünüldüğü gibi olmadı ve üç şef yeniden Tv8 ekranlarında Materchef jürisi olarak bir araya geldi.

Şefler Toplandı, Yarışmadan Önce Son Tatil de Başladı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi


Bu durum en çok Masterchef hayranlarını sevindirdi. Çünkü bu kadro ekranları öyle şenlerdirdi ki, izleyiciler birinin bile yer almadığı bir Masterchef düşünemedi. Ön elemelerin çekimleri tamamlandı, yarışma başlamadan şefler son kez tatile çıktı.

En Yakınım Dediği Danilo Şefi Sırtından Vurdu!

Danilo şef bu tatili yatında ailesi ile birlikte geçirmeye başladı. Fethiye koylarını gezen, gezerken tanıtan, tanıtırken de eğlenen Danilo Zanna takipçilerine keyifli anlar yaşattı. Ancak ünlü şefin başına dün gece hiç beklemediği bir şey geldi.

İskelede denizi izlediği sırada oğlu arkasından sessizce yaklaşarak Danilo Zanna’yı denize attı! Ünlü şef en yakınım dediği oğlu tarafından adeta sırtından bıçaklandı. Bu sayede gece denizin tadını çıkaran Danilo Şef sonrasında nasıl intikam aldı bilemiyoruz, o anlar henüz şefin sosyal medya hesabına yansımadı.

Aralarına Kara Kedi Girdi! Enis Arıkan’dan Ezgi Mola’ya Şok Eden Masumlar Apartmanı Tehdidi: “Piyasadan silerim…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu