Magazin

Masterchef’in Sempatik Jürisi Danilo Zanna’nın Ayakları Nihayet Karaya Bastı: Bakın Soluğu İlk Nerede Aldı?

Masterchef’in sempatik jürisi Danilo Zanna yat tatilini noktaladı. Ünlü şefin karaya ayak basar basmaz ilk işi bakın ne oldu?

Şeflerin Programda Olmayacağından Korkuyorduk…

Masterchef Türkiye 2021, eleme aşamasında bile tüm Türkiye’yi ekran başına kilitlemeyi başardı. Mehmet Yalçınkaya’nın geçen yılki ifşalar dolayısıyla yarışmada yer almak istemediği, Danilo Zanna’nın oynadığı reklamlar dolayısıyla programda olmayacağı, Somer Sivrioğlu’nun ise pandemi dolayısıyla Türkiye’ye gelemeyeceği konuşulurken, Masterchef’ten yeni sezon tanıtımı geldi.

masterchef-danilo zanna

Masterchef’in simgesi haline gelmiş üç şefi bir arada görmek, programın sevenlerini keyiflendirdi. Malum Masterchef önceki yıllarda da farklı jüri üyeleri ile yayınlanmış ancak tutmamıştı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan oluşan jüri ekibi ise yarışmayı adeta zirveye taşıdı.

Masterchef

Yarışmanın yeni sezonuna da önceki sezonlarda olduğu gibi ilginç yarışmacılar, lezzetli yemekler ve şeflerin yorumları damga vurdu. Sert görünümünün altında son derece duygusal bir iç dünyası olan Mehmet Yalçınkaya’nın tatlı sert yorumları, yabancı damadımız Danilo Zanna’nın Türkçe ile imtihanı ve sempatik şef Somer Sivrioğlu’nun esprileri Masterchef stüdyosunda yankılandı.

Şefler Son Bir Tatile Çıktı

Elemeler tamamlandıktan sonra, yarışma başlamadan son bir tatil için stüdyoyu terkeden şeflerin sosyal medya paylaşımları, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Mehmet Şef bu süreyi yeni restoranında çalışarak değerlendirirken, Somer şef Bodrum ve Alaçatı arasında mekik dokumaya başladı. Danilo Zanna ise ailesini alıp yat ile Göcek koylarını keşfetti.

Danilo Zanna Karaya Çıkar Çıkmaz İlk İşi Bakın Ne Oldu

Danilo Şef’in tatili eğlencenin yanı sıra aksiliklere de sahne oldu; annesini örümcek ısırınca alerjik reaksiyon sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Neyse ki şefimizin annesi ilaç tedavisiyle durumu atlattı ve aile tatile kaldığı yerden devam etti. Ancak küçük bir farkla; Zanna ailesinin ayakları nihayet karaya bastı.

Yat tatilini sonlandıran Danilo Zanna ve ailesi soluğu İzmir’in cennet ilçesi Urla’da aldı. Danilo şefin ilk işi ise kendini kumrucuya atmak oldu. Kumrunun inceliklerini öğrenen ve o anları sosyal medya hesabında paylaşan Danilo Zanna bu paylaşımı ile takipçilerinin ağzını sulandırdı. Umuyoruz şefimiz öğrendiği bu püf noktaları kullanarak Masterchef’te bir kumru ziyafeti sunar, bizler de tüm detayları öğrenip evlerimizde kumruya doyarız.

Magazin Kraliçesine Nazar Değdi: Seren Serengil’in Başına Gelmeyen Kalmayınca Ulu Orta Tehditler Savurdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu