Magazin

Masterchef’in Espri Makinesi Somer Sivrioğlu Danilo Zanna ile Kavgaya Tutuşunca Efkara Gömüldü: Bütün Gece İçip…

Masterchef Türkiye yeni sezona son derece keyifli bir giriş yaptı. Her bölümünde ayrı bir lezzet şöleni sunan yarışmanın ön elemeleri yayınlanmaya başladı. İlk 16 belirlenip yarışma tam anlamıyla başlamadan şefler son bir tatile çıktı.

Jüri Üyeliğini Bıraktıkları İddia Ediliyordu

masterchef-danilo zanna

Yarışmanın fragmanı yayınlanana kadar herkes kuşku içerisindeydi. Çünkü uzun bir süre şeflerin jüride olmama ihtimalleri konuşuldu. İlk olarak Mehmet Yalçınkaya’nın yeni sezonda yarışmada yer almak istemediği iddiaları ortaya atıldı. Sebebi ise geçen yıla damga vuran ifşa skandalıydı.

masterchef-danilo zanna

Danilo Zanna’nın ise oynadığı reklamlardan sonra Masterchef jürisinde yer almak istemediği konuşulmuştu. Ünlü şeften bu iddialara herhangi bir yanıt gelmedi. Ancak uzun bekleyiş sonunda gerçeği gösterdi.

Masterchef jürisinde yer almama ihtimali konuşulan bir diğer şef ise Somer Sivrioğlu oldu. Ancak Somer şef hakkındaki bu iddiaların tek sebebi, pandemi sebebiyle birçok ülkeye giriş çıkışların yasaklanmış olmasıydı. Neyse ki Somer şef de Türkiye’ye gelme konusunda zorluk yaşamadı.

Ananaslı Pizza Tartışması Sezona Damga Vurdu!

Sonuç olarak Masterchef’in üçlüsü yeniden jüri olarak yarışmadaki yerini aldı ve Masterchef Türkiye 2021 tüm heyecanıyla başladı. Yarışmaya yalnızca yetenekli yarışmacılar ve lezzetli yemekler değil, Somer şef ve Danilo şefin ‘ananaslı pizza’ tartışması da damga vurdu.

Somer Sivrioğlu ananaslı pizzayı çok sevdiğini söyleyince , Danilo Zanna bir İtalyan olarak konuya el attı ve “ananaslı pizza olmaz” dedi! Bu tartışma stüdyodan taşıp sosyal medyaya kadar yayıldı. Ananaslı pizza yüzünden tartışan şefler birbirlerine sosyal medya üzerinden göndermeler yapmaya başladı.

Somer Şef Kavgadan Sonra Kendini Efkara Vurdu

Hem meslektaşı hem de en yakın arkadaşlarından biri olan Danilo Zanna ile yaşadığı tartışmadan sonra Somer şef kendini efkara saldı. Çeşme’de bir mekanda arabesk dinleyerek teselli bulmaya çalışan Somer Sivrioğlu, o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Şarkılara eşlik etmeyi ihmal etmeyen Somer şefin kadife(!) sesi dinleyenleri adeta büyüledi!

Masterchef

Dileriz ki Somer şef ve Danilo şef arasındaki bu ananaslı pizza krizi kısa zamanda çözülür. Böyle giderse Somer şefin efkar dağıtma çabaları, uzun süre kulaklarımızın pasını silecek gibi görünüyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu