Magazin

Masterchef’in Bütün Yükü Onun Üzerinde! Şef Mehmet Yalçınkaya Jürilik ve Eğitmenlikten Sonra Bakın Neye Soyundu?

Masterchef’in babacan jürisi Mehmet Yalçınkaya’nın çilesi bitmek bilmedi. Masterchef’in bütün çilesi Mehmet Şef’e kaldı. Bakın TV8 için jürilikten sonra ne yaptı?

Masterchef Yeni Sezonda da Harikalar Yaratıyor


Masterchef yeni sezona bomba gibi başladı. Her bölümde ağzımızın suyunu akıtan yarışma, ilk tur elemelerini tamamladı ve üçlü düellolara geçti. İlk 16’yı belirlemeye her gün bir adım daha yaklaşan yarışmada, her zaman olduğu gibi oldukça keyifli anlar yaşandı.

Hem yetenekli yarışmacıların ellerinden çıkan lezzetli tabaklar, hem de şeflerin yarışmacılara yaptıkları yorumlar bu sezon da Masterchef’e renk kattı. Birbirinden başarılı yarışmacıların katıldığı Masterchef’te elemelerin sonuna yaklaştıkça heyecan daha da arttı.

Şeflerin Bu Yıl Jüride Yer Almayacağı Çok Konuşuldu

Başlangıçta Masterchef’in bu sezon yayınlanacak bölümlerinde jürilerin yer almayacağı haberleri duyulmuştu. Mehmet Yalçınkaya’nın geçen seneki ifşalarda, Danilo Zanna’nın yer aldığı reklamlardan, Somer Sivrioğlu’nun ise pandemi dolayısıyla Türkiye’ye gelemeyeceğinden dolayı, üç şef hakkında da bu sezon programda olmayacakları iddiası ortaya atılmıştı.

Ancak durum hiç korkulduğu gibi olmadı, Masterchef’in ilk yayınlanan fragmanı ile birlikte üç şefin de programda yer alacağı kesinleşti ve Masterchef sevenlerin yüzü güldü. Geçtiğimiz ay içerisinde de Masterchef yine sezona bomba gibi girdi. İlk elemeler tamamlandı ve kazanan yarışmacılar arasında üçlü düellolar başladı. İlk 16’ya yaklaştıkça hem yarışmacıların hem de ekran başında izleyenlerin heyecanı daha da arttı.

Mastercehf’in Yükü Mehmet Şefin Üstüne Kaldı


Masterchef böyle yoğun ilerlerken, şefler bir de Acun Ilıcalı tarafından kurulan Acunmedya Akademi’de aşçılık dersleri vermeye başladı. Masterchef stüdyolarında gerçekleşen derslere set ekibi de ilgi gösterince, kameramanlık Mehmet Yalçınkaya’ya kaldı.Kamera başındaki profesyonel tavırlarına bakılırsa Mehmet Şef bunun da altından başarıyla kalktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu