TV Programları

MasterChef Türkiye’den 13 aralık 120. bölümde elenen isim kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışma programı MasterChef‘te eleme gecesinde kim elendi? Eleme gecesinde Mavi takım eleme potasında yarıştı. Barbaros, Serhat ve Sefa kıyasıya hünerlerini gösterdiler. MasterChef yemek yarışma programında kırmızı takım oyuncuları ilk 5’te olmayı garantilerken, Sefa, Barbaros ve Serhat’tan Danilo şefin Tournedos Rossini yemeğini hazırlamaları istendi.

MasterChef Türkiye’den 13 aralık elenen isim kim oldu?

MasterChef eleme gecesinde (13 aralık) elenen isim Sefa oldu. Sefa kararın açıklanmasından sonra gözyaşlarına boğuldu. Konuşmasında, daha önce yemek konusunda aşçılık kariyerinin olmadığı, buraya yedeklerden geldim ve gözüm arkada kalmadı şeklinde konuştu.

İlk beşe kalan kırmızı takım oyuncuları kim? Özgül, Emir ve Eray MasterChef Türkiye’de ilk 5’e kalan oyuncular oldular.

MasterChef Türkiye Sefa Okyay KILIÇ kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmasından elenen Sefa Okyay KILIÇ kimdir? MasterChef Sefa kaç yaşında, nereli?

Mutfak Sanatları bölümünü Gazi Üniversitesi’nde okuyup İngiltere’de stajını tamamlamıştı. MasterChef Türkiye  yarışmasına ise yedeklerden katılmıştı. Yarışmaya katılmadan önce de Londra’da aşçı olarak çalışıyordu. Sefa Okyay KILIÇ 1996 doğumlu 24 yaşında. Aslen Kayserili olan yarışmacının aldığı eğitimler arasında Moleküler Gastronomi, İtalyan mutfağı ve Kore mutfağı eğitimi de almıştır. Bildiği yabancı diller; Fransızcası başlangıç düzeyinde, İngilizceyi akıcı konuşabiliyor ve İtalyancası da yine başlangıç seviyesindedir.

MasterChef Türkiye 13 aralık 120. bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu