Magazin

Masterchef Jürisi Danilo Zanna Hakkında Şikayetler Bitmiyor: Uçakta Yaptığı Şey Somer Sivrioğlu’nu Çileden Çıkardı!

Masterchef 4. sezona da bomba gibi başladı. Özellikle de sevilen jüriler hakkında ortaya atılan iddialar Masterchef severleri üzse de, iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı. Jürilerin yarışmadan ayrılmasından korken seyirci rahat bir nefes aldı. Ancak Masterchef bu sefer de jürilerin birbirleri hakkındaki şikayetleri ile sarsıldı.

Masterchef Jürisi Hakkında Birçok İddia Ortaya Atıldı

Masterchef’in yeni sezon seçmelerinin başladığı duyurulur duyurulmaz, yarışmanın gözdesi 3 şef hakkında birtakım iddialar ortaya atıldı. O iddiaların ilki Mehmet Yalçınkaya’nın geçen yıla damgasını vuran ifşa skandallarından çok sıkıldığı için bu sezonda yarışmada yer almayacağıydı.

Bir diğer iddia ise sempati toplayan şef Danilo Zanna hakkındaydı. İddialara göre Masterchef’in seçmeleri başlamadan önce birçok reklam filminde yer alan Danilo Zanna, bu yıl Masterchef’in jüri koltuğunda oturmayacaktı. Sebebi ise şefin paraya ihtiyacı olmamasıydı.

Üçüncü kötü haber ise Somer Sivrioğlu’nu ilgilendiriyordu. Pandemi sürecinde getirilen yasaklar ve kapanmalardan dolayı Somer şefin Türkiye’ye gelmedi çok mümkün görünmüyordu. Bu da ünlü şefin yeni sezonda Masterchef’in jüri koltuğunda yer almayacağı anlamına geliyordu.

Masterchef’in Yeni Sezonu Yayınlanmaya Başlayınca İddiaların Asılsız Olduğu Anlaşıldı

Neyse ki durumlar korkulduğu gibi olmadı ve yeni sezonda Masterchef’le özdeşleşmiş üç şef tekrar kamera karşısına geçti. Ana kadroda yer alacak 16 kişi belirlendi ve takımlar kıyasıya rekabete girişti. Her hafta biri dış mekanda olmak üzere 3 takım oyunu oynayan ekip, bu hafta dış oyun çekimleri için Erzurum yollarına düştü.

Somer Sivrioğlu Meslektaşı Danilo Zanna’dan Dert Yandı!

Uçakla seyahat eden Masterchef ekibinin o anlarını sosyal medya hesabında paylaşan Somer Sivrioğlu, her zaman olduğu gibi yine yakın arkadaşı ve meslektaşı Danilo Zanna’dan dert yandı. Danilo şefin sosyal medyada gezindiği anları “Uyumazsa da sosyal medyada zaten” notuyla kendi Instagram hesabında yayınlayan Somer Sivrioğlu’nun o paylaşımı takipçilerinin bir hayli ilgisini çekti. Somer şefin bu şikayetine Danilo Zanna’dan bir cevap gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu