TV Programları

Masterchef Jürileri, Enis Arıkan’ın Konuğu Oldu!

Exxen platformunda yayınlanan sevilen talk show programı @EnisArıkan bu hafta popüler yemek programının sevilen üç ismini misafir etti. TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programının jürileri, Enis Arıkan tarafından eğlenceli bir şekilde ağırlandı. İşte detaylar…

Neredeyse tamamı orijinal içerikleri ile kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermeyi amaç edinen Exxen uygulaması yalnızca dizi, film ve belgesel değil; ayın zamanda talk show programları da yayınlıyor. Artık televizyon ekranlarında bile eşine az rastlanan bu sohbet şovları, şimdilerde dijital platformlarda büyük rağbet görüyor.

Elbette Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde de talk show yayınları unutulmadı. Platformda şu anda iki farklı sohbet programı yayınlanırken; bunlardan ilki Zeynep Bastık ve Konukları olmuştu. Daha çok müzik üzerine konuşmaların geçtiği bu programın yanı sıra bir de ünlü oyuncu Enis Arıkan tarafından sunulan @EnisArıkan dikkat çekiyor. Her hafta sevilen ünlü isimleri ağırlayan program, yine birbirinden renkli konuklar alıyor.

https://twitter.com/exxentr/status/1352691891486257155/video/1

Danilo, Mehmet ve Somer Şef, @EnisArıkan Programına Katıldı

İlk bölümü Exxen’in açılış günü olan 1 Ocak’ta yayınlanan @EnisArıkan konuk takvimine şimdiye kadar Gülşen, Edis, Hazal Kaya, Ayta Sözeri, İrem Derici ve İbrahim Selim gibi birbirinden yıldız isimleri davet etmişti. Her biriyle oldukça eğlenceli kareler ortaya çıkarak Enis Arıkan yeni bölümü ile şimdi Masterchef Türkiye jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu üçlüsünü stüdyoda bir araya getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu