GündemMagazin

Masterchef Çekimleri Devam Ederken Danilo Zanna’dan Stratejik Hata! Yarışmacılar Onu Ciddiye Alabilecek mi?

Danilo Zanna, İtalya’dan buralara kadar gelip gönlümüzde taht kurmayı başarmış bir isim. Ünlü şefin samimi tavırları, komik halleri, konuşma tarzı ve işindeki ustalığı hepimizi etkilemeyi başarıyor. Yoğun bir çalışma temposunda olan Danilo Zanna, Instagram’ı da hiçbir zaman ihmal etmiyor. Kendi hesabında oldukça aktif olan ünlü şef geçtiğimiz saatlerde oğluyla öyle bir video paylaştı ki, bu stratejik bir hata mı yoksa baba oğlun eğlenceli dakikaları mı siz karar verin!

Masterchef Çekimleri Son Sürat Devam Ediyor

Masterchef, Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri. Birbirinden usta isimlerin oluşturduğu jürisi ve yarışmacıların koşuşturmacaları nedeniyle her bölümü bizi ekranlara kilitliyor resmen. Geçen sezon Serhat Doğramacı‘nın şampiyon olmasının ardından bir ay önce yeni sezon yayımlanmaya başlamıştı. Şu sıralar yoğun bir tempoyla çalışan şefler özel hayatlarına neredeyse hiç vakit ayıramıyor. Danilo Zanna’da çekimlerden arta kalan zamanlarda soluğu direk ailesinin yanında alıyor.

Türkiye’ye Damat Gelmişti

İş hayatı kadar aile hayatıyla da gündeme gelen Danilo Zanna, aslında bundan uzun yıllar önce İtalya’yı bırakarak sevdiği kadınla birlikte Türkiye’ye yerleşmiş. Ünlü şef eşinin Türk olmasından büyük bir gurur duyduğunu ve Türkiye’yi ne kadar çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor. Danilo Zanna’yı ve eşini görüp de özenmeyen yoktur herhalde. Böylesine mutlu bir evlilik sürdüren Danilo Zanna, harika bir baba aynı zamanda. Oğluyla vakit geçirmekten keyif olan ünlü şef, bu anları da Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmayı unutmuyor.

Dans Videosu Çok Konuşulacak Gibi

Danilo Zanna, geçtiğimiz saatlerde oğlu ile dans ettiği bu videoyu Instagram hesabından paylaştı. Baba oğul çok eğlendikleri dans videosu çok kısa sürede binlerce izlenme aldı. Masterchef çekimleri son sürat devam ederken, Danilo Zanna’nın paylaştığı bu video stratejik bir hata mı oldu tartışılır. Yarışmacılar ile jüri arasındaki ciddiyeti kırmaya çalışan Danilo Zanna, bu hareketi bilerek yaptı gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu