MagazinSinema

Margot Robbie, Ocean’s Eleven Filmi İle Başrole Geri Dönüyor

Barbie filmiyle adı sıkça anılan Margot Robbie, Warner Bros. tarafından geliştirilen yeni bir Ocean’s Eleven filmiyle geri geliyor. Ocean’s 8 filminin devamı olmayacağının altı çizilen filmin başrolünü üstlenecek olan Margot Robbie, şu sıralar oldukça yoğun tempoda çalışıyor.

Yeni Ocean’s serisinin senaryosu Carrie Solomon tarafından yazılırken yönetmen koltuğunda ise Jay Roach’ın oturacağı bildirildi. Konusu şimdilik muamma olan filmin 1960’larda Avrupa merkezli geçen bir hikayeyi barındıracağı düşünülüyor. Filmin çekimlerine ise 2023 bahar aylarında başlanacağı doğrulandı.

Ocean’s Eleven İle Rekor Kırılmıştı

Ocean’s Eleven serisi ilk olarak 1960 yılında izleyicilerle buluşurken başrollerinde Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis, Peter Lawford ve Joey Bishop yer almıştı. Oldukça beğenilen film 2001 yılında Stevan Soderberg’in yönetmenliğinde yeniden çekildi. Bu kez George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Julia Roberts, Andy Garcia gibi neredeyse eksiksiz bir kadro ile çekimler tamamlanmış ve dünya genelinde milyonlarca izlenme sayısına ulaşmayı başarmıştı. Çıktığı dönem 450 milyon dolarlık hasılat yaparken gişe rekorlarını da bir bir kırmıştı. Warner Bros. bu seriye devam olarak 2004 yılında Ocean’s Twelve ve 2007 yılında ise Ocean’s Thirteen adıyla iki film daha çekmişti.

Firma bu devam filmleriyle kalmadı ve George Clooney’in başrolünü yürüttüğü ve Cate Blanchett, Anne Hathaway, Awkafina, Rihanna gibi isimlerin oynadığı 2018 çıkışlı bir Ocean’s 8 adlı filmle de yeniden gün yüzüne çıkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu