Fragman

Maraşlı’nın Yakışıklı Oyuncusu Burak Deniz’i Hiç Böyle Görmediniz! Öfkeden Çıldırdı: “Yazıklar Olsun!”

Ekranların sevilen ismi Burak Deniz, genellikle insanlarla fazla polemiğe girmeyen ve sessiz kalmayı tercih eden bir isim. İş hayatıyla göz önüne gelen yakışıklı oyuncu genellikle diğer konular ile gündeme gelmeyi sevmiyor fakat bu sefer işler biraz değişti. Rahatsız olduğu bir konu hakkında tepkisini oldukça sert bir şekilde ortaya koyan Burak Deniz, sessizliğini uzun süre sonra bozdu.

İş Temposu Bu Aralar Oldukça Yoğun

Burak Deniz’in Alina Boz ile başrollerini paylaştığı Maraşlı dizisi, yayımlandığı andan itibaren büyük bir ilgi görmüştü. Dizi, işlediği konu ve karakterleri nedeniyle oldukça beğenilmişti. Maraşlı dizisinin final yapacağı ile ilgili iddialar doğrulanmıştı. Dizinin final yapması ile birlikte Burak Deniz yeni sezona enerji toplayabilmek için tatile çıkmıştı. Yeni sezonda bambaşka bir dizide izleyeceğimiz yakışıklı oyuncu, izleyicileri yine oldukça şaşırtacak gibi duruyor. İş hayatında bu kadar başarılı ilerlerken, paylaştıkları ve söyledikleri de oldukça dikkat çekiyor. Son olarak Instagram hesabından Tuz Gölü ile ilgili bir paylaşımda bulunan Burak Deniz, doğaya olan sevgisini de bir kez daha kanıtladı.

Rahatsızlığını Dile Getirdi

Burak Deniz

Ünlü oyuncu, Tuz Gölü’nün son halini paylaşarak bu durum ile ilgili düşüncelerini dile getirdi. ”Diyecek tek bir kelime bulamıyorum… Ne denirse densin boşa gidiyor diğer her şey gibi… Ama devam emin adımlarla iyi, güzel olan her şeyi katletmeye devam. Ne söylense boş vallahi ne söylense boş. Yazıklar olsun.”Yakışıklı oyuncu Tuz Gölü’nün son halini ve orada yaşamına yitiren canlıları görünce öfkesini bu şekilde yansıttı. Görüntülerin her biri oldukça üzücü ve sarsıcı. Burak Deniz’de birçok ünlü gibi bu duruma sessiz kalmadı ve sakinliğini bozarak oldukça sert ifadeler kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu