Fragman

Maraşlı’nın Mahur’u Alina Boz’un Bu Görüntüleri Şaşırttı! Estetiksiz Halini İlk Kez Göreceksiniz

Alina Boz, yer aldığı Maraşlı adlı dizinin final yapmasıyla şimdilerde tatil sezonunu açtı. Tatil fotoğraflarıyla ve güzelliğiyle büyüleyen genç oyuncu, yaptırdığı estetikler ile bambaşka birine dönüşmüş. Estetiksiz halini gördüğünüzde epey şaşıracağınız Alina Boz’un bambaşka bir halini görmeye hazır olun!

Yeni Projeleri Değerlendiriyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alina Boz (@alinaboz)’in paylaştığı bir gönderi

Alina Boz’un başrollerini Burak Deniz ile paylaştığı Maraşlı dizisi, yayımlandığı tarihten itibaren büyük bir ilgi görmüştü. Diziyi sevenler kadar eleştirenler de olsa Maraşlı, reytinglerde oldukça iyi bir sıralama yapmıştı. Dizinin bu hafta final yapması üzerine, güzel oyuncuyu yeni bir projede görüp görmeyeceğimiz merak konusu oldu. Aşk101 dizisinin 2. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Alina Boz’un başka bir yapımda yer alıp almayacağı henüz kesinlik kazanmadı. İş hayatında oldukça başarılı olan oyuncu, aşk hayatında da bu başarıyı sürdürüyor. Hem işte hem de aşkta yüzü gülüyor güzel oyuncunun.

 Sezen Aksu’nun Müstakbel Gelini

Alina Boz

Alina Boz, Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile gözlerden uzak, sakin bir ilişki yaşıyor. İki yılı geride bırakan çift, magazine malzeme vermeden ve fazla göz önünde bulunmadan yaşadıkları aşklarıyla insanları imrendiriyor. Böylesine güzel bir kadının yalnız olması pek de mümkün değil zaten. Alina Boz güzelliği ile küçük yaşlarda fark edilen ve ekranlarda uzun süredir yer alan bir oyuncu. Biz onu her haliyle beğensek de o ekranlarda bulunduğu yıllar dahilinde estetik operasyonlar geçirmekten geri durmamış.

Estetiksiz Hali Hepimizi Şaşırttı

Alina Boz

Şimdilerde oldukça duru bir güzelliğe sahip olan Alina Boz, önceden daha iri bir çene yapısına sahipmiş.

Alina Boz

Zaman içerisinde hem olgunlaşmasından dolayı hem de geçirdiği estetik operasyonlardan dolayı daha farklı bir görünüme ulaşmış.

Eski ve yeni halini karşılaştırınca aradaki fark gayet net belli oluyor. Estetikli ya da estetiksiz her haliyle oldukça güzel bir yüze sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu