Dizi Haberleri

Maraşlı’da Şok Reyting Gelişmesi! Maraşlı Final Yapacaktı Ama Reyting Birincisi Oldu!

Maraşlı dizisinin final yapmasına az kaldı. Maraşlı final yapacak ama reytinglerde bir anda zirveye oturdu. Maraşlı finali iptal mi edilecek?

Maraşlı dizisi yakın zamanda final yaparak ekranlara veda etmeyi planlıyor. Düşen reytinglerinden ötürü senaryonun daha fazla uzatılmadığı ve yakın zamanda ekranlara veda edeceği belirtiliyor. Ancak öyle bir gelişme yaşandı ki izleyiciler şaşkınlık içerisinde kaldı. Çünkü Maraşlı dizisi reytinglerde zirveye oturdu. Üstelik herhangi bir absürt olay yaşanmadığı halde dizi bir anda patlama yaptı. Eski reytinglerine geri kavuştuğu görülen Maraşlı dizisinin finali iptal olabilir. Maraşlı dizisi final yapmaktan vazgeçecek mi? Maraşlı final tarihi ve çok daha fazlası haberimizde.

Maraşlı Reytinglerde Birinci!

Maraşlı dizisi reytinglerine bakıldığında Total reyting grubunda birinci olduğu görüldü. Tüm rakiplerini geride bırakmayı başardı. Böylesine güzel bir başarının ardından ise AB’de 3 ABC1’de ise 4. sıradaydı. Maraşlı dizisinin bu akılalmaz çıkışı çok beğenildi. Böylelikle dizinin final yapmama ihtimali de ortaya çıktı. Peki Maraşlı dizisi final yapacak mı?

Maraşlı Ne Zaman Final Yapacak?

Maraşlı’nın önümüzdeki ay final yapması planlanıyordu. Maraşlı dizisinin gerçekten final yapıp yapmayacağı şu an için belirsiz duruyor. Reytinglerde bu performansı sergilemeye devam ederse dizinin finali iptal edilebilir. Ayrıca dizinin başrol oyuncuları Alina Boz ve Burak Deniz’in tekrar gündem olması Maraşlı açısından iyi bir gelişme olarak yorumlandı. Bakalım ATV’nin sevilen dizisi hakkında nasıl bir karar verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu