Gündem

Maraşlı Reyting Rekorları Kırdı ve Çukur’u Geçti! Maraşlı Bir Anda Yükseldi!

Maraşlı dizisine ait sosyal reyting verileri açıklandı. Pek çok dizinin yer aldığı sıralamada Maraşlı, Çukur dizisini arkasında bıraktı.

Maraşlı ve Çukur dizilerini de kapsayan bir araştırma yapıldı. ADBA Tv’nın düzenli olarak yapmış olduğu sosyal reyting değerlendirmesinde dün akşam pek çok dizi ön plana çıktı. Sosyal reytinge göre televizyon reytinglerinin haricinde çok daha farklı sonuçlar vardı. Maraşlı dizisi zirveye oturarak adından söz ettirdi. Söz konusu dizinin final yapması beklendiği halde bu kadar fazla paylaşımda bulunulması izleyicilerin diziye değer verdiğini gösteriyor. Peki hangi dizi hakkında ne kadar paylaşım yapıldı? İşte merak edilen sorunun yanıtı…

Maraşlı Sosyal Reytinglerde Birinci

Maraşlı dizisi reytinglerde birinci oldu. Ancak televizyon değil sosyal medya reytinglerinde birinciydi. Yapılan araştırmada pek çok dizi listede yerini aldı. Çukur, Aşkın Tarifi, Uyanış Büyük Selçuklu ve Kağıt Ev hakkında da paylaşımlar yapıldı. Hal böyle olunca sevilen dizilerin kaçıncı sırada olduğu merak edildi.

Sosyal Reyting Sıralamaları

İlk sırada 170.631 ileti ile Maraşlı dizisi yer aldı. Gösterdiği performans ile bunu hak ettiği biliniyordu. Ancak televizyon reytingleri aynısını söylemiyor. İkinci sırada ise final yaparak ekranlara veda eden Çukur dizisi vardı. Çukur’un ise 106.162 reyting ile ikinci olduğu görüldü. Aşkın Tarifi dizisi 7.925 ileti ile 3. olurken, 908 ileti ile Kağıt Ev 4. ve Uyanış Büyük Selçuklu tekrarı 806 ileti ile 5. sırada yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu