Fragman

Maraşlı 24 Mayıs Pazartesi 19. bölüm ön izleme – Maraşlı Mahur’a sırılsıklam aşık olmuş!

Maraşlı dizisi yeni bölümleriyle her pazartesi saat 20:00'de ATV'de. Maraşlı (Celal Kün) özel kuvvetlerden eski bir astsubay.

Yönetmen: Arda Sarıgün

Başrol: Burak Deniz, Alina Boz

Dizisiyenibolum.com – İstihbaratta çalışan eski Özel Kuvvet elemanı Maraşlı (Celal Kün) kızı Zeliş ile sakin bir hayat yaşarken, sahaflık yaptığı dükkanına gelen Mahur Türel yüzünden hayatı 180 derece değişmiştir. Maraşlı dizisi daha 1. bölümden itibaren izleyiciden tam not almayı başarmış ender dizilerden.

Maraşlı 24 Mayıs Pazartesi 9. bölüm ön izleme tanıtımı

Maraşlı cezaevine düşmüş ve hapiste Fuad’ın hayatını kurtarmıştı. Bu olaydan sonra Fuad için vazgeçilmez biri olmuştur. Delil yetersizliğinden dolayı hapisten çıkan Maraşlı, Fuad’ın büyük teklifine bakalım ne diyecek? Halasıyla yaşamaya başlayan Mahura çiçeklerle gelen Savcı Tolga’yı gören Maraşlı ne yapacak? Savcının Maraşlının başına tekrar bela olmaması için arabasına tehdit mesajı bırakılması da pek de işe yaramamış görünüyor.

Maraşlıı dizisi 24 Mayıs Pazartesi 19. yeni bölüm 1. ön izleme

Maraşlıı dizisi 24 Mayıs Pazartesi 19. yeni bölüm 2 ön izleme

Maraşlı karakterleri ve gerçek isimleri

Maraşlı namı diğer Celal Kün – Gerçek ismi Burak Deniz; Özel kuvvetlerden emekli olmuş Astsubaydır. Mahur Türel ile tanışmasından ve yaşanan gelişmelerden sonra Onun koruması olarak çalışmaya başlamıştır ama Mahur’a aşık olmuştur. Maraşlı dizisinde başrol oyuncularından biridir.

Mahur Türel – Gerçekte Alina Boz; Aziz Türel’in kızıdır. Çok zengindir. Fotoğrafçılık eğitimi almış güzel bir bayandır. Fotoğraf çekerken istemeden şahit olduğu ve resmini çektiği bir olay yüzünden kaçıp Maraşlı’nın dükkanına geldikten sonra hem kendi hemde Maraşlı için yeni bir macera başlamıştır.

Necati TürelSerhat Kılıç; Mahur’un Ağabeyi. Fırlama ve dünya yansa umurunda olmayacak alkolik biridir.

Firuzan Türel  – Rojda Demirer; Aziz Türer’in hanımıdır.

Savaş Yıldırım – Gerçek adı Saygın Soysal‘dır; Türellerin düşmanı Ömer Tokgöz’ün EPP hastası oğludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu