Dizi Haberleri

Maraşlı 23. bölümde, Mahur Maraşlıya aşkını itiraf etti: “Sonsuza dek EVET!”

Maraşlı 21 Haziran Pazartesi 23. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Mahur'un Maraşlı'ya sarılıp, her şey için evet demesi reytingin tavan yapacağı sahne olacak!

Dizisiyenibolum.comAlina Boz ve Burak Deniz’in başrolünü paylaştığı Maraşlı dizisinin 23. yeni bölümü bu akşam ATV ekranlarında olacak. Maraşlı dizisi 23. yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. 

Maraşlı dizisi 23. yeni bölümde Mahur’un aşk itirafı

Fragmanda; Mahur Türel karakterinin (Alina Boz), Maraşlının kolundan tutup “Daha fazla beklemek istemiyorum. Her şey için EVET” demesiyle birlikte Celal Kün’ü (Burak Deniz) öpmesiyle ikilinin aşkı tescillenmiş olacak. Türel, iş adamı Aziz Türel’in biricik kızıdır. Özel Kuvvetlerden Mehmet İnce’ye aşık olmuş bir süredir de onun koruması altında olan genç ve güzel bir bayandır.

Bir önceki 22. bölümde Maraşlı’nın kim olduğunun ortaya çıkmasını engellemek için Nevzat, Mehmet’in resmi yerine kendi resmini koyması Maraşlıyı kurtardı. Savcı Tolga, Hurdacı ve Savaş, yana yakıla Mehmet’i bulabilmek için koşturup durdu. Diğer yandan Maraşlı, kızı Zeliş’i Mahur ile tanıştırmak için yemek tertip etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu