Magazin

Magazin Kraliçesine Nazar Değdi: Seren Serengil’in Başına Gelmeyen Kalmayınca Ulu Orta Tehditler Savurdu!

Olayların kadını Seren Serengil, bayramda bile hayranlarını şok eden talihsizlikler yaşamaya devam etti. Teknesine çarpanları paylaşan Seren Serengil, ufaktan gözdağı vermeyi de ihmal etmedi!

Magzin kraliçesi Seren Serengil, son dönemde hem acı olayları hem de güzel günleri birlikte yaşıyor. Uzun zamandır hayalini kurduğu markasını çıkaran ve satışları iyi giden ünlü isim, yeni sezonda da “Söylemezsem Olmaz” programında magazin gündemini yorumlamaya devam edecek. Aşktan yana bile şansı nihayet döndü! Olaylı evlilikleri ve skandal ilişkileriyle bilinen Seren Serengil, “En iyi arkadaşım” dediği Mustafa Rahman Tohma ile mutlu bir aşk yaşıyor. Öyle ki, kritik sağlık problemleri bile artık onun canını pek sıkmıyor!

Yine Stresten Uzak Kalamadı

 

Birkaç yıl önce fazla kiloları olduğunu düşünen ve art arda mide ameliyatı geçiren Seren Serengil, bilinçsizliği yüzünden sağlığından oldu. Dumping Sendromu’na yakalanan olayların kadını, “Söylemezsem Olmaz”ın canlı yayınında bayılıverdi! Hemen hastaneye kaldırılan Seren Serengil artık tedavilerini aksatmamaya özen gösteriyor. Hayati derecede önemli olan “Olmazsam seneye çıkmazmışım” dediği ameliyatlar için de hazırlık yapıyor. Bu süreçte en çok özen gösterdiği şey de stresten uzak kalmaya çalışmak. Kaosun ve magazinin kraliçesi için bu ne kadar zor bir iş, tahmin bile edemiyoruz! Yine de, sakin bir hayat sürmek için elinden geleni yapan Seren Serengil, teknesiyle denize açılarak huzurlu bir bayram geçirmek istedi. Ama kaos yine peşini bırakmadı!

Tekne Kazası Olay Yarattı

Sarhoş olup teknesine çarpan insanlara haliyle çok sinirlenen Seren Serengil, yaşadığı talihsiz olayı takipçileriyle de paylaştı. “İçip içip insanların teknesine gelip çarpmak, üstüne kahkaha atmak, laf atmak. Allahtan usturmacalar vardı da bu görgüsüzler kafayı bulup tekneyi mahvetmediler. Ben de onları etmedim” diyerek gözdağı vermeyi de unutmadı!

Bu olayla nazar korkusu yine açığa çıkan ünlü isim, son olarak bir nazar boncuğu paylaşarak konuyu kapattı. Biz de geçmiş olsun diyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu