Magazin

Magazin Kraliçesi Seren Serengil Önce Paylaştı Sonra da Sildi: Seda Sayan’ın Programına Fena Halde Taktı!

Magazin dünyasının vazgeçilmez isimleri arasında yerini alan Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz’da fırtınalar estirmeye devam ediyor. Her sözüyle magazin dünyasında depremlere sebep olan Seren Serengil, sadece Söylemezsem Olmaz programında söylediği sözlerle değil, Instagram hesabından paylaştıklarıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Sadakatsiz dizisinin yeni sezon tanıtımı hakkında Melis Sezen’in canlandırdığı Derin karakterine çatan Seren Serengil, bugün ise Seda Sayan ve 2. Sayfa programının reytinglerini paylaşarak programlarının tutmadığını söyledi ancak güzel yorumcunun kısa süre içinde bu storyi kaldırması gözlerden kaçmadı.

Söylemezsem Olmaz’a Yeni Kan!

Bildiğiniz gibi uzun yıllardır televizyon ekranlarının vazgeçilmez isimleri arasında yerini alan Seren Serengil, 7 yıldır Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programının yorumculuğunu yapmaya devam ediyor. Ece Erken’ler, Arto’lar derken bu sezon da Seren Serengil’in yanında programın sunucusu Bircan Bali ve Söylemezsem Olmaz’ın taze kanı Deniz Akkaya var.

Hatta Deniz Akkaya’nın programa gelişiyle birlikte iddiaların da ardı arkası kesilmedi. Yeni sezonun ilk programında canlı yayında Selin Ciğerci hakkında söyledikleri yüzünden zorlama hapsine giren Deniz Akkaya, hapisten çıktıktan sonra da programda Selin Ciğerci hakkında iddialarını sıralamaktan geri durmadı. Özellikle de Selin Ciğerci – Gökhan Çıra ayrılığının ardından, Selin Ciğerci’nin İngiltere’de başka bir evlilik yaptığını iddia eden Deniz Akkaya magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Seren Serengil’in Hedefinde Seda Sayan Var!

Uzun yıllardır magazin gündeminde bombalar yaratan Seren Serengil ise bugün yine formundaydı! Seda Sayan’ı sık sık hedefine alan güzel yorumcu, Seda Sayan’ın programının tutmadığını defalarca kez dile getirmekten geri durmadı. Özellikle Gülben Ergen’in Seda Sayan’a konuk olmasının ardından, Seda Sayan hakkında söyledikleriyle gündeme gelen Seren Serengil, bugün hem TV8’de yeni başlayan 2. Sayfa programını hem de Seda Sayan’ın programının reytinglerini paylaşarak ikisinin de tutunamadığını dile getirdi ancak Seren Serengil’in kısa bir süre sonra bu storyi kaldırması gözlerden kaçmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu