Sinema

Lucifer 6. Sezon Son Dakika Gelişmesi! Dizinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Lucize dizisi, bir süredir 6. sezonu ile bekleniyor. Dizinin Netflix'te ne zaman yayınlanacağı belli oldu mu? 6. sezon yayın tarihi açıklanıyor.

Lucifer ile ilgili büyük bekleyiş sürüyor. Dizinin 6. sezonu izleyiciler tarafından beklenmekte. Ancak 5. sezonun 2. bölümü henüz yayınlanmadı. Yayınlandıktan sonraki süreçte de 6. sezondan söz edebileceğiz. Peki yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Lucifer 6. sezonu ile ilgili son dakika bilgilerini paylaşıyoruz.

Lucifer Dizisi 6. Sezonu Ne Zaman?

Dizinin 6. sezonu için 2022 yılı gösterilmekte. Eğer dizi çekimleri tam gaz devam ederse 2021 yılının son aylarında da yayınlanabilir. Fakat bu konuda büyük bir belirsizlik söz konusu. Dizi, reytingleriyle adından söz ettirmeye devam etse de izleyiciler yeni sezonu bir an önce seyretmek istiyor. Konusu dikkat çeken komedi drama türündeki dizinin yayın tarihi araştırılıyor.

Lucifer 6. Sezon Yayın Tarihi

Dizinin yayın tarihi ile ilgili yeni bir bilgi gelmedi. Lucifer’in yayınlanması için sosyal medyada çeşitli paylaşımlar yapılsa da 5. sezon 2. bölümünün 28 Mayıs’ta başladığına dikkat çekelim 2. bölüm bitmeden 6. sezon çekimlerine başlanmaycaktır. Başrollerde Tom Ellis, Lauren German, Lesley-Ann Brandt, D.B. Woodside, Kevin Alejandro, Rachael Harris, Aimee Garcia gibi isimler oynuyor. Dizinin kaliteli bir izlenime sahip olmasında bu oyuncuların katkısı şüphesiz çok yüksek. Ayrıca final sezonunun ne zaman olacağına dair sorular da soruluyor. Bu konuda da tam anlamıyla bir gelişme yaşanmış değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu