Fragman

Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın Sonunda İtiraf Etti: Meğer O Sözleri Hep Kıskançlıktanmış

Son olarak Masumiyet’te canlandırdığı İrem Orhun karakteri ile televizyonda izlediğimiz Deniz Işın, yepyeni bir proje için kamera karşısına geçti. İşler dolayısıyla tatil yapamayan güzel oyuncu, teselliyi instagram ile oyalanmakta buldu. Son paylaşımlarında ise kimsenin beklemediği bir itirafta bulundu!

Masumiyet’ten Sonra Leyla ile Mecnun Haberi Gedi

Masumiyet’in İrem Orhun’u Deniz Işın, son derece başarılı bir performans sergilemiş ve bu gözlerden kaçmamıştı. Dizi biter bitmez, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı olma teklif alan güzel oyuncu evet cevabını vermiş, hatta sete çıkmıştı.

Ee Sonra İşleri Bozdu

Ancak ilerleyen günlerde bir kriz haberi yayıldı! Güzel oyuncu Deniz Işın, 12 Şubat’tan beri Sarp Bozkurt ile birlikte Youtube üzerinde “Ee Sonra” isimli bir interaktif dizi çekiyordu. Popülerliği artınca bu dizi BluTv tarafından alındı. Böylece Deniz Işın hem BluTv’de yayınlanacak Ee Sonra için hem de Exxen’de yayınlanacak Leyla ile Mecnun için kamera karşısına geçti!

İddialara göre bu durum ufak çaplı bir kriz yarattı. Ee Sonra haberleri yayılınca Deniz Işın’ın Leyla ile Mecnun kadrosundan çıkarılacağı haberleri yayıldı. Ancak konu ile ilgili Deniz Işın’dan ya da Leyla ile Mecnun cephesinden bir açıklama gelmedi.

Meğer Hepsi Kıskançlıktanmış

İşler bu kadar üst üste gelince güzel oyuncu Deniz Işın tatile çıkamadı. Herkesin evinde oturanları tatil storyleri ile çatlattığı şu günlerde güzel oyuncu çareyi instagramda isyan etmekte buldu. “Herkes bir şeylerden hınç alırcasına tatil yapıyor. Ben olsam 1 ay sonra sıkılırdım tatilden.” şeklinde duygularını dile getiren Deniz Işın, ardından gerçeği itiraf etti.

Tüm o sözleri tatil yapanları kıskandığı için söylediğini itiraf eden Deniz Işın, “elbette benim de tatil zamanım gelecek, o zaman göreceksiniz; buralar hep tatil fotoğrafı dolacak” sözleriyle de aba altından sopa gösterdi. Umuyoruz güzel oyuncu seneye uzun bir tatil yapar, bizler de onun isyanları yerine mutluluk storylerini izleriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu