Dizi Haberleri

Leyla ile Mecnun yeni sezonu için Exxen’den açıklama geldi!

İlk kez 2011 yılında izleyicilerinin karşısına çıkan Leyla ile Mecnun dizisi kısa sürede adeta bir fenomen olarak anılmaya başlandı. Burak Aksak tarafından yazılan ve Onur Ünlü tarafından yönetilen absürt komedi temalı dizi, TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca yayınlandı. Aniden yayından kaldırılan ve uzun bir aranın ardından bu defa bir dijital platformda yeniden yayın hayatına başlayan yapım, halen daha oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunda yayınlanan Leyla ile Mecnun, 3 Eylül 2021’de sekiz yıllık aradan sonra tekrar geri döndü. Exxen’de iki yeni sezonu yayınlanan popüler dizi, kısa bölüm süreleri ile birçok hayranına göre eski atmosferini korumaya devam ediyor.

Leyla ile Mecnun 5. sezonu Mart ayında sona ermişti. Toplamda 10 bölümden oluşan sezonun ardından Exxen’in yeni bölümler için de onay verdiği zaten biliniyordu. Fakat şimdiye kadar 6. sezona ilişkin herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Nihayet bugün beklenen haber geldi!

Leyla ile Mecnun 6. sezonu yakında geliyor!

Exxen bugün sosyal medya hesapları üzerinden müjdeli haberi paylaştı! Şirket bugün iki popüler dizisinin devam edeceğini duyurdu. Bunlardan ilki Feyyaz Yiğit’in Gibi dizisi olurken; ikinci olarak da Leyla ile Mecnun hakkında açıklama geldi. “‘Olaylar olaylar’la dolu efsane dizi Leyla ile Mecnun çok yakında yeni sezonuyla Exxen’de olacak,” açıklamasıyla yeni sezonun geleceği bilgisi paylaşıldı!

Ali Atay, Deniz Işın, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant ve Köksal Engür gibi başarılı isimleri bir araya toplayan Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile yakında Exxen platformunda yer alacak. Henüz izlemeyenler için dizinin 4 ve 5. sezonları halihazırda platformda yer alıyor.

Bir Yorum

  1. 1. ve 2. sezon onlar. 4. 5. değil 😀

    3. sezon anlaşması zaten çokktan yapmıştı excenn siz yeni uyanmışsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu