Dizi HaberleriGündem

Leyla ile Mecnun dizisi Exxen’de ne zaman başlıyor? İşte oyuncu kadrosu!

Daha önceki yıllarda, 3. sezonunda yayınladığı 104. bölümüyle TRT 1'de final yapmıştı. Farklı konusuyla oldukça ses getiren Leyla ile Mecnun dizisi yeni bölümleriyle Exxen'de yer alacak. Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanacak?

Dizisiyenibolum.com – ‘Leyla ile Mecnun’ dizisi Exxen’de başlıyor! Eflatun Film‘in çekimlerini üstlendiği dizi çok yakında başlıyor. Senaristliğini Burak Aksak‘ın, Yönetmenliğini Onur Ünlü‘nün yaptığı diziyi biz de heyecanla bekliyoruz.

Leyla ile Mecnun Exxen’de ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosu ve karakterleri kim?

Komedi türündeki dizinin, yeni sezonunda yeni oyuncularla platformda karşımıza çıkacak olması sevenlerinin umutlu bekleyişini nihayete erdirdi. Leyla ile Mecnun dizisi Exxen’de ne zaman başlayacak? Dizi, kadrosundaki bir kaç değişiklikle birlikte, daha önceki kadrosuyla olduğu gibi yine karşımıza çıkacak. Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun dizisinin kısa zamanda Exxen dijital platformunda yayınlanmaya başlayacağını duyurmuştu. Çekimlerin tüm hızıyla devam ettiğinin bilgisini de verelim. Araya bir engel girmezse, Leyla ile Mecnun dizisinin 26 Haziran 2021’de 1. bölümünü için sete çıkacağı bilgisi geçildi. Onur Ünlü; dizinin eski ekibini tekrar toplamak için oldukça fazla uğraş vermiş ve büyük ölçüde de bunu başarmıştı.

Leyla ile Mecnun Exxen’de ne zaman başlayacak. Leyla kim olacak, oyuncu kadrosu ne?

Leyla ile Mecnun dizisi baş rol oyuncusu Leyla’yı kim oynayacak?Leyla karakterini kimin canlandıracağı netlik kazandı. Daha önceki bölümlerde Ezgi Asaroğlu‘nun canlandırdığı karakteri şimdi de, Deniz Işın oynayacak.

Leyla ile Mecnun oyuncuları ve karakterleri ise şu şekilde;

  • Ali Atay Mecnun Ç. karakteri
  • Serkan Keskinİsmail A. karakteri
  • Osman SonantH. Yavuz karakteri
  • Ahmet Mümtaz Taylanİskender Ç. karakteri
  • Cengiz BozkurtErdal B. karakterini canlandıracaklar

Leyla ile Mecnun’un Leyla’sı olacak Deniz Işın kimdir?

1992 İzmir doğumlu olan oyuncu Deniz Işın, şu an 29 yaşında. Ege Üniversitesi Kimya bölümü mezunudur. alanında yüksek lisans da yapmıştır. Deniz Işın hangi dizilerde oynadı? Her Yerde Aşk, Atiye, İyi Günde Kötü Günde, Sefirin Kızı, Masumiyet dizilerinde oynamıştır.

Leyla ile Mecnun dizisi başrol oyuncusu Deniz Işın kimdir?

Kaynak: twitter.com/exxentr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu