Sinema

Leyla İle Mecnun Dizisi Çekimleri Başladı mı? Ali Atay Hayranlarını Heyecanlandırdı!

Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman başlayacak? Ali Atay Son Yaz dizisinden ayrılabilir. Oyuncu yeni dizi hakkında neler söyledi merak ediliyor.

Son Yaz dizisinin final yapmasının ardından tatil yapması beklenen Ali Atay, gündemdeki yerini koruyor. Nedeni ise bir dönem yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekilecek olması. Hal böyle iken sevilen oyuncunun bu projede de yer alacağı bilinmekte. Peki Ali Atay, Leyla ile Mecnun hakkında neler söyledi? Dizi çekimleri ne zaman başlayacak?

Leyla İle Mecnun Ne Zaman Başlayacak?

Dizi çekimleri hakkında çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Leyla ile Mecnun’un bir an önce yayın hayatına başlaması için baskı yapılmakta. Ancak izleyiciler ne kadar fazla isteseler de belirli bir tarihte çekimlere başlanacak. Şu an için çekimlere henüz başlanılmadı. Yakın zamanda oyuncular bir araya gelecek ve bir efsaneyi yeniden canlandıracaklar.

Ali Atay Son Yaz’dan Ayrılacak mı?

Ali Atay, aynı zamanda Son Yaz dizisinde de başrol oynuyor. Hal böyle iken iki diziye birden nasıl yetişeceği merak konusu oldu. Yaz aylarında çekilmesi planlanan Leyla ile Mecnun dizisi, yalnızca bu aylarda çekilir ise zaman ilgili problem yaşanmaz. Çünkü Son Yaz dizisi de Eylül Ekim aylarında ekrana gelecek. Fakat aksi takdirde ünlü oyuncunun iki diziden birini tercih etmesi bekleniyor. Leyla ile Mecnun dizisi EXXEN platformunda yayınlanacak. Tam kadro ekrana gelecek dizi için tüm hazırlıklar tamamlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu