Dizi Haberleri

La Casa De Papel 5. Sezon için heyecanlandıran İstanbul karakteri! Netflix’te yeni sezon ne zaman?

Netflix platformunun en çok izlenen dizilerinden olan La Casa De Papel için Türkleri heyecanlandıran iddia.

Netflix’in en beğenilen dizilerinden olan La Casa De Papel için iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Dizinin 5. sezonunun çok yakın zamanda yayınlanacağı söylentileri yayılırken Türk izleyicileri heyecanlandıran bir iddia da gündeme bomba gibi düştü. Sızıntılara göre La Casa De Papel dizisinin 5. sezonunda İstanbul karakteri de dizide yer alabilir. İşte tüm detaylar..

İzleyenler iyi bilir. La Casa De Papel dizisinin başrol karakterlerinin hepsinin dünya şehirlerinden oluşan bir kod adı bulunuyor. Tokyo, Berlin, Denver, Helsinki, Lizbon, Moskoca, Stockholm, Nairobi, Rio, Palermo ve Oslo gibi isimler dizinin bugüne kadar olan sezonlarında yer aldı. La Casa De Papel ile ilgili son iddialara göre yeni sezonda İstanbul karakteri de diziye eklenecek gibi görünüyor. Henüz bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi ancak kısa süre sonra yayınlanması beklenen fragman ile bu konuda daha çok bilgi sahibi olabileceğimiz kesin.

Netflix’te La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin 5. sezonu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yayınlanmamış olsa da Netflix Türkiye tarafından 20 Eylül 2020 tarihinde sosyal medya üzerinden paylaşılan bir içerikte soygun planlarını yapan profesör görselinde “Profesör 5. sezondan bildiriyor” başlığı kullanılmış ve yeni sezonla ilgili ilk sinyaller Türk hayranlarla paylaşılmıştı.

La Casa De Papel istanbul

La Casa De Papel dizisinin 4. sezon ile final yapacağı söylentiler ise Netflix Türkiye paylaşımıyla tarihe gömülmüş görünüyor. Yeni sezonda soygun kapsamında İspanya Hükümetini zor günler bekleyecek gibi görünüyor.

İstanbul Karakteri Geliyor mu?

Miguel Angel Silvestre ile Patrick Criado isimlerinin La Casa De Papel dizisine 5. sezondan itibaren katılacağı iddiaları gerçekleşecek gibi görünüyor. Ancak bu isimlerin hangi karakterle dizide yer alacağı halen daha bir soru işareti olarak duruyor. Belli mi olur, belki bu isimlerden birisi İstanbul kod adı ile diziye renk katabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu