Magazin

Kuzey Yıldızı Oyuncusu Aslıhan Güner’in Güzellik Sırrı Ortaya Çıktı! Meğer Annesi…

Finale giderek ekranlara veda eden Kuzey Yıldızı dizisinin Yıldız’ı Aslıhan Güner bugün sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı ve görenleri şaşkına uğrattı. İşte güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve yeni dizisinin çekimlerine başlamadan önce iyice dinlenmeye çalışan Güner’in güzellik sırrı!

Görenler İnanamadı

aslıhan güner

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterine hayat veren ve o dönemde kızıl saçlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Aslıhan Güner bugün sosyal medya hesabından annesi ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı görenlerse güzel oyuncunun duruşunun ve güzelliğinin nereden kaynaklandığını anlamış oldular. Annesi Birsen Güner ile yanak yanağa poz veren Aslıhan Güner yeni dizisinin çekimleri için Kars’a gitmeden önce annesi ile de bol bol vakit geçirmeye çalışıyor belli ki.

Uzak Şehrin Masalı İçin

Daha önce Kuzey Yıldızı dizisinde bir Karadeniz kadınını canlandıran Aslıhan Güner, uzun süre çekimler için Ordu’da kalmak zorunda kalmıştı. Şimdi de güzel oyuncu yeni projesi için Kars’a gitmeye hazırlanıyor. Öncelikle Kuzey Yıldızı’ndan kalma kızıl ötesi saçlarının rengini değiştiren Güner yavaş yavaş hem eşiyle hem de ailesiyle bol bol zaman geçirmeye çalışıyor.

Yıldız Artık Umay

FOX TV’de ekranlara gelecek olan Uzak Şehrin Masalı’nda Umay karakterine hayat verecek olan Aslıhan Güner yeni imajı ile de hayranları tarafından beğeni toplamaya devam ediyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin çekimleri de Kars’ta devam edecek. Dizinin çekimlerinin Kars’ta başlanıp İstanbul’da bitmeyeceği biliniyor.

Sırlar Dünyası’ndan Bugüne

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Güner ilk oyunculuk eğitimini Barış Manço Kültür Merkezi’nde alıyor. Ardından kameraların karşısına geçmesi ise 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisi ile gerçekleşiyor. 2013 yılından bu yana ise yine kendisi gibi oyuncu olan ve hatta Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu