Dizi Haberleri

Kuruluş Osman’da Büyük Savaş Başlıyor! Diziden Bir İsim Daha Ayrılacak!

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Togay ve Osman Bey yüzleşecek. Togay diziden ayrılabilir.

Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde Bamsı Bey’in ölümü büyük ses getirmişti. Beklenmedik zamanda ölen Bamsı Bey, dizinin gidişatını değiştirdi. Osman Bey, düşmana karşılık vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır. Bamsı Bey’i geri getiremez ancak bundan sonra kendilerine karşı olan herkese kan kusturabilir. Bu yüzden yeni bölümün reyting rekorları kırması bekleniyor. Fragmanda yaşananlar izleyiciyi heyecanlandırdı. Togay diziden ayrılacak mı?

Kuruluş Osman Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde Osman Bey, Togay’ın peşine düşecek. Ancak bu esnada Nikola ile Togay da Osman Bey’e karşı tuzak yapma peşindedir. Aralarında hangisinin sonu kötü bitecek göreceğiz. Nikola ile Togay’ın birlikte hareket etmesi Osman Bey’i ne kadar etkiler bilinmiyor. Ancak bedeli her ne olursa olsun Osman Bey intikam almak için büyük bir çatışma haline girdi. Adamlarıyla beraber elinden geleni yapacak ve yüksek ihtimalle de kan dökecek. Kendilerine yapılan saldırının bir bedeli olmalı.

Togay ve Osman Bey Karşı Karşıya!

Osman Bey, tüm arayışlarının sonunda Togay’ı bulur ve karşı karşıya gelirler. Şimdi ise ya Togay’ın tuzağı işe yarayacak ya da Osman Bey Togay’ın kellesini alacak. İki isimden hangisinin zaferle çıkacağını ATV dizisinin yeni bölümünde öğreneceğiz. Bamsı Bey’in ölümü Togay ve Nikola’nın sonunu getirecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu