Dizi Haberleri

Kuruluş Osman’a Katılan Oyuncu İzleyenleri Sevindirdi! Osman Bey İle İyi Bir İkili Oldu!

Kuruluş Osman dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy'un performansı çok beğenildi. Oyuncu, Malhun Hatun karakterini canlandırıyor. Diziye katıldıktan sonra reytinglerde de artış görüldü.

Kuruluş Osman dizisi, ekrana yeni bölümleri ile gelmeye devam ediyor. Dizinin sezon finali yapmasına az bir bölüm kalsa da sürprizlerin eksik olmadığı sahneler izliyor. Ayrıca diziye Şubat ayında katılmış olan Malhun Hatun’un zamanla performansını iyileştirdiği görülüyor. Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği karakter, çok sevildi. İlk başlarda Yıldız Çağrı Atiksoy, dizideki performans gösterme konusunda bir hayli eksiklikler yaşamıştı. Ancak sonrasında hepsini telafi etti ve adından söz ettirmeyi başardı.

Malhun Hatun Çok Sevildi!

Malhun Hatun, savaş sahnelerinde kendini geliştirmişe benziyor. Yıldız Çağrı Atiksoy’un bu konuda defalarca çalışma yaptığı biliniyor. Hatta sevgilisi Berk Oktay’ın söylediklerine göre evde dahi savaş sahnelerini çalışıyor. Sevgilisi de ona eşlik ediyor.

Kuruluş Osman Ne Zaman Final Yapacak?

Kuruluş Osman’ın sezon finaline iki bölüm kaldı. Sevilen dizi iki hafta sonra sezon finali yapmış olacak. ATV’nin diziye yeni sezon onayı vermesi izleyicileri sevindirdi. Bir efsane daha yeni sezonda yayın hayatına devam edecek. Osman Bey’in devlet kurmaya doğru ilerleyen hayatı çok güzel bir şekilde işleniyor. Ayrıca bu esnada reyting rekorları da kırılıyor. Dizi tahmin edildiğinden çok daha fazla ilgi gördü. Bakalım dizinin yeni bölümlerine ne gibi olaylar yaşanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu