Gündem

Kuruluş Osman Dizisinin Yıldızı Burak Özçivit’ten Duygulandıran Paylaşım: O İnsanları Unutmadı!

Burak Özçivit, şüphesiz Türk ekranlarının en yakışıklı isimlerinden biri. Yakışıklı oyuncu, hem Türkiye’de hem de yurtdışında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Hangi role girse hepsiyle büyük bir beğeni kazanan Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisindeki performansıyla hepimizi mest etmeyi başarmıştı. Hem iş hayatında hem de aile hayatında oldukça başarılı zamanlardan geçen yakışıklı oyuncu, ülkemizdeki yangın felaketi karşısında sessiz kalmadı. Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla hepimizi duygulandıran Burak Özçivit, takipçilerinin yüreğini yaktı.

Mutlu Aile Tablosu

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, şüphesiz Türkiye’nin en gözde çiftlerinden. Fahriye Evcen, duru güzelliği ile herkesi büyülerken Burak Özçivit karizmatik tavırlarıyla gözlerden kaçmıyor. Uzun süredir aşk yaşayan ikili, ilişkilerini evlilik ile taçlandırmışlardı. Bu evlilikten Karan adından bir erkek evlatları olan çift, aile saadetini doyasıya yaşıyor.

Ailesiyle vakit geçirmekten oldukça keyif alan Burak Özçivit, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Oğluyla iki yakın arkadaşmış gibi vakit geçiren Burak Özçivit bir yandan ailesi ile ilgili fotoğraflar paylaşırken bir yandan da ülkedeki yangın felaketi ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor.

İşte Duygulandıran O Paylaşım

Burak Özçivit

Ne yazık ki ülkemiz inanılmaz zor bir dönemden geçiyor. Türkiye’nin dört bir yanında yaşanan yangın olayları canlı, cansız her şeye zarar vererek ilerliyor. Bu durum karşısında bütün yardım kuruluşları ve devlet birimleri seferber olmuş durumda. Herkes elini taşın altına koyuyor. Günlerce uyumadan çalışan itfaiye görevlilerinin fotoğrafını paylaşan Burak Özçivit, bu durumun ciddiyetini vurguluyor. Hepimiz, bu zor dönemin bir an önce atlatılabilmesini umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu