Fragman

Kuruluş Osman dizisi 63. yeni bölüm tanıtımı: En büyük savaş!

ATV kanalında yayınlanan ve 62 bölümlük bir seriye ulaşan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünün 2 fragmanı da takipçileri için paylaşıldı. 64. bölümde final yapacak dizinin sondan bir önceki bölüm nefesleri kesecek!

ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleriyle her Çarşamba saat 20:00’de yayınlanırken, yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. 16 Haziran 2021 Çarşamba günü Kuruluş Osman dizisinin 63. yeni bölümünü ATV’de izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 63. yeni bölüm özeti: Osman Bey baba olacak!

Yeni bölümde, Osman Bey‘in dava için verdiği amansız mücadelesine bir yenisi daha ekleniyor. Şimdiye kadarki en büyük çarpışma yaşanacak. Osman Bey’in, Malhun Hatundan bir çocuğu olacağı müjdesini duyan Bala Hatun içten içe üzülür.

Kuruluş Osman 63. bölümde Osman Bey baba olacak

Kendi içinde yangınlar yaşanırken o dışarıya bunu belli etmemektedir. İleride çocuğu olduğunda giydirmek için ördüğü patikleri de Malhun’a verir. Kuruluş Osman yeni bölümde, Makedonya’lı Dukas adında bir komutanın başında olduğu büyük bir orduyla karşı karşıya gelinecek.

Osman Bey, alpleriyle savaşa giderken Kayı obasından kara bir haber gelecek. Bu haberi biz de merakla bekliyoruz.

23 Haziran 2021’de yayınlanacak 64. bölümle finale gidecek Kuruluş Osman’da 2. sezonda da olacak mı soruları hala netlik kazanmış değil. Osman Bey karakterini canlandıran Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisinden ayrılacak mı bilinmez. Ama yeni sezonda dizinin yayınlanmaması halinde, ünlü oyuncuyu başka bir yapımda görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu