Fragman

Kuruluş Osman 61. bölüm bu akşam ATV’de – Bamsı Bey’in intikamı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da şok ayrılık yaşandıktan sonra artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! Bamsı Bey'in pusu kurulup şehit edilmesiyle iyice kendine güven kazanan Togay ve Nikola, yeni planlarında Kayı Obasına son darbeyi vurmanın hesaplarını yapmaktadırlar. Osman Bey'in de bir planı vardır. Bakalım el mi yaman bey mi yaman!

Osman Bey acılar içinde Bamsı Bey‘in yasını tutarken intikamı için yemin eder ve Togay’dan bunun öcünü almak için harekete geçer. Togay, Kayılara bitirici vuruşu vurmak için Nikola ile ittifakını güçlendirir.

Muhteşem akıl oyunlarına alışık olduğumuz Osman Bey, intikam için karşı tarafa nasıl bir tuzak kuracak merakla bekliyoruz. Moğol ve Bizans’ın ittifak edip daha güçlenmesinden sonra Kayıların işi daha da zorlaşır. Planlar yapan sadece Osman Bey değildir. Togay da planlar yapmaktadır hatta komutanı Vali Yargıcı’nın dahi emrini çiğnemiştir ve Osman Beye saldırmıştı.

Savaş meydanında bunlar olurken, Kayı obasında da çekişmeler dur durak bilmez. Gündüz Bey Ayşe’sine kavuşmuştu. Bala ile Osman arasındaki evlilik da Bala’nın hiç hoşuna gitmemişti. Bala Hatun ve Malhun Hatun arasında inceden inceye atışmalar başlamış ve çekememezlik iyice gün yüzünde vurmaya başlamıştı.

Kuruluş Osman dizisi 61. yeni bölümde Osman Bey şer güçlerinin ittifakına karşı savaş meydanında karşılaştı ve kıyasıya bir savaş yaşandı.

Kuruluş Osman 61. yeni bölüm 1. ön izleme

Kuruluş Osman 61. yeni bölüm 2. ön izleme

Kuruluş Osman 61. yeni bölüm 3. ön izleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu