Fragman

Kuruluş Osman 23 aralık 39. bölüm özeti ve fragmanı – Ertuğrul’un açıklayacağı isim kim?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinde 38. bölümde neler yaşanmış gelin ilk önce buna bakalım. Dündar ve Savcı Beyler Osman’ın arkasından hala iş çevirmeye devam ederler. Galiba hala akıllanmamışa benziyorlar. Kendi başlarına toy kurup Kayı Obasına yeni bey seçmek için harekete geçmişlerdi. Nikola, Kulucahisar kalesinin acısını ve intikamını almak için Targun Hatun‘a Kayı’nın beylerini zehirlemesi görevini vermişti. Bununla da kalmayıp, Geyhatu‘ya tuzağı kuranın Yavlak Arslan olduğunu da ispiyonlamıştı.Kurulus-Osman-39.yeni-olum-fragmani-1

Herkes Ertuğrul Bey‘den gelen haberin ne olduğunu merak ededursun bir yandan da Osman Bey Kayı obasında bey seçiminden habersiz Geyhatu ile mücadele içine girerken, Moğol istilasını def etmenin peşine düşmüştü.

Kuruluş Osman 23 aralık 39. bölüm özeti ve fragmanı

Kuruluş Osman‘ın yeni bölümünde, Osman kaleyi muhafaza edip adaleti sağlayacağına söz verir Obada yaşananlar ve Bizans‘ın oyunlarına karşı bir zor karar vermek durumunda kalır.  Ertuğrul Bey‘i o ismi açıklayamadan öldürme planları yapılırken, isim açıklanabilirse bunun kim olduğunu da yeni bölümde görmüş olacağız. Bu kararıyla kimlerin önüne taş koyacağı, kimlerin kellesinin bu kararın altında kalıp kopacağını 23 aralık çarşamba günü saat 20:00 yayınlanacak yeni bölümde görmüş olacağız.

Maria ile Mustafa dizisi ile ilgili yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu